Apple не планує закривати підписковий сервіс Arcade

Не дивлячись на невтішні новини щодо підпискового сервісу Apple Arcade у лютому, представники компанії заявили, що не планують його закривати.

Керівник сервісу, Алекс Рофман, в інтерв’ю виданню The Guardian заперечив лютневі чутки та додав, що зараз Apple Arcade важливіший для компанії, ніж будь-коли. В першу чергу, це спосіб для талановитих інді-студій із інноваційними ідеями представити своє бачення широкій аудиторії.

Щодо зменшених виплат пан Рофман сказав, мовляв творці досі отримують преміальні, якщо їхній проєкт користується попитом. Так само це працює і з ігровою підпискою Game Pass від Microsoft. Минулий рік виявився гарним для сервісу і Apple продовжить вкладатися у нові проєкти заради його розвитку. Крім цього, додаючи сумісність ігор до шолому Vision Pro.

Трохи раніше авторитетний інсайдер Midori говорив, що SEGA задоволена співпрацею з Apple. Минулого року були випущені ексклюзивно для Arcade: Sonic Dream Team, Footbal Manager 2024 Touch і Samba de Amigo: Party-To-Go, а цього року вже вийшла Puyo Puyo Puzzle Pop, очікується Super Monkey Ball Banana Rumble і ще не анонсовані Sonic Chao та Sega Superstars Tennis. SEGA бачить у сервісі гарний спосіб для популяризації власних брендів на широку аудиторію, а Apple задоволена цікавістю аудиторії до згаданих ігор.

Нагадаємо, що підписковий сервіс змінив курс у бік інвестування меншої кількості проєктів за відомими IP, що значно підвищило якість останніх ігор у ньому. При цьому і невеликі ігри від незалежних розробників із різною періодичністю потрапляють у підписку.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Продажі PS5 у 5 разів перевищили Xbox Series, але Sony все одно розчарована

xbox ps

Electronic Arts працює над впровадженням реклами в самітніх іграх

star wars jedi survivor

Microsoft підняла регіональні ціни на свої ігри в Steam

sea of thieves

AirPods Max для ґеймерів — Огляд навушників Hator Phoenix Wireless

hator phoenix review site v02

Sega робить власний мобільний Fall Guys із Соніком

sonic rumble

Microsoft відмовилася від розробки Dishonored 3 і Hi-Fi Rush 2 через небажання витрачати зайві гроші

hi fi dishonored

Чутки: Xbox у скрутному становищі, надія лише на Call of Duty і мультиплатформу

call of duty

Розробники Switch-ексклюзива Good Job! закрилися через банкрутсво

good job!