Arkane працює одразу над двома новими іграми

Зараз усі фанати ігротворчої студії Arkane Studios з нетерпінням чекають на їх Deathloop. Але схоже, що розробники вже паралельно працюють над новими проектами. Про це свідчить список вакансій у студію, який було оприлюднено на сайті ZeniMax.

Зараз розробникам потрібні спеціалісти по роботі з ігровим рушієм, а також графічні та ігроладні спеціалісти. З описів вакансій, наступна гра компанії міститиме мережеві елементи і довготривалу підтримку. Можна припустити, що це буде гра-сервіс. А ще можна виділити, що розробники мають мати досвід роботи з рушієм Unreal Engine 4. Раніше Arkane в основному працювали з id Tech та CryEngine.

Вакансії відкриті для обох відділів компанії, які знаходяться у США та у Франції. Тут також треба зазначити, що раніше вони працювали окремо один від одного. Поки в одному підрозділі закінчували роботу на другою частиною Dishonored, у іншому трудилися над Prey. Прийдешню Deathloop роблять у Arkane Lyon, що у Франції. А от чим на даний момент зайнята американська Arkane Austin — невідомо.

Читайте також

Deathloop перенесли на 2021 рік

Deathloop

Нові подробиці Resident Evil VIII, Deathloop, Hyper Scape… — PlayNews

Resident Evil Village

Prey отримає VR-версію?

Гігантська бібліотека Xbox Series X, ювілей Arkane та дивні рішення Nvidia — PlayNews

Half-Life: Alyx

Забирайте безкоштовно та назавжди Arx Fatalis з нагоди ювілею Arkane

Arx Fatalis

Arkane Studios працювали над новою Half-Life

E3 2019: переможці, невдахи та Кіану Рівз! — PlayNews #374

Cyberpunk 2077

Все найважливіше, що показали Bethesda на Е3 2019

bethesda-e3-2019

Популярне