Arkane Studios працювали над новою Half-Life

Команда Noclip випустила новий документальний фільм. Цього разу він присвячений скасованим проектам ігротворчої студії Arkane Studios (серія Dishonored, Prey (2017) ). Триває фільм півтори години, тож наберіть перед переглядом смаколиків та зробіть собі чай.

Основою для даного відео послужила низка інтерв’ю, які автори кінострічки взяли у теперішніх та колишніх працівників студії. Мова у фільмі йде про The Crossing, LMNO та спін-офф Half-Life під назвою Ravenholm. Окрім розповідей про ці ігри нам також показали їх ігроладні кадри.

The Crossing розроблявся у 2007 році. Це був інноваційний кооперативний шутер, у якому у гравців була можливість проникати у світи інших гравців. LMNO була адвенчурою. про інопланетянина, яку Arkane Studios розробляли спільно зі Стівеном Спілбергом та Electronic Arts.

Ну а Ravenholm — це був спін-офф Half-Life, де головним героєм був оперативник, за якого нам доводилося грати у Half-Life: Opposing Force. Він потрапляв у місто Рейвенхольм, де зустрічав отця Григорія. Розробниками було реалізовано з десяток завдань. Якщо звертати увагу на різні зливи, то гра позиціювалася як четвертий епізод Half-Life 2.

Цікаво

  • Half-Life: Alyx

    Стрім-проходження Half-Life: Alyx

  • Half-Life: Alyx непогано продає VR-шоломи

  • Новий досвід у світі VR: ТОП 6 найкращих ігор для HTC VIVE

Читайте також

16-річну історію розробки Black Mesa нарешті завершено

PlayStation повідомила точну дату виходу Deathloop

Deathloop

Найстрашніші моменти в іграх, від яких ми відкладали цеглу стоячи

Halloween

У Steam триває відкрита бета Black Mesa Definitive Edition

[ОНОВЛЕНО] Valve не переїде до Нової Зеландії

Gaben ANNOUNCER PACK

Arkane працює одразу над двома новими іграми

Dishonored

Deathloop перенесли на 2021 рік

Deathloop

Стрім-проходження Half-Life: Alyx

Half-Life: Alyx