Автори Black Mesa випустили для гри мод-музей

Ігротворці зі студії Crowbar Collective довго й наполегливо працювали над рімейком культової Half-Life під назвою Black Mesa. За роки створення гри, багато локацій зазнали суттєвих змін, а деякі їхні фрагменти так і не побачили світ. В основному це стосується світу Xen, який довго не міг потрапити у ранню версію проекту. Щоб усі напрацювання не пропали даремно, розробники випустили модифікацію для власної гри.

З її допомогою ви зможете потрапити на локацію “Музей Xen”, де є змога ознайомитися зі створенням цієї частини Black Mesa. Гравцям дозволяють не просто подивитися на концепт-арти, скетчі та плани, але й потрапляти у робочі прототипи різних частин локацій. Загалом у моді представлено понад 50 різних ітерацій. В них нічого не змінювали для публічного показу. Тож це нормально, якщо вони довго завантажуватимуться чи на них будуть проблеми зі звуками.

Є ймовірність вильоту гри. Можуть траплятися різні баґи та графічні артефакти. Але тут нічого дивного, адже на те ці прототипи і робочі, що не приведені до ладу для кінцевого користувача. Автори самі радять користуватися консоллю для проходження деяких моментів.

Завантажити “Музей Xen” можна на сторінці проекту у Steam Workshop.


А ще зараз на гру діє знижка 50%, її можна придбати всього за 139 гривень. Триватиме пропозиція лише до 2 травня, тож не впустіть шанс непогано зекономити!

Читайте також

16-річну історію розробки Black Mesa нарешті завершено

У Steam триває відкрита бета Black Mesa Definitive Edition

У Steam відбувся повноцінний реліз Black Mesa

black mesa

Порадник ґеймера: Березень 2020

Doom Eternal

Black Mesa нарешті отримала дату виходу

Black Mesa

Розробники Black Mesa закликають гравців взяти участь у безкоштовному бета-тесті перед виходом

black mesa

Black Mesa: Xen вийшла у відкриту бету! (але тільки перших 2 розділи)

Epic Games пропонували Sony 200 мільйонів за ексклюзиви PlayStation

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: