Автори Control поділилися подробицями доповнення AWE

Нещодавно студія Remedy провела пряму трансляцію, де показали ігролад доповнення AWE для Control (наш огляд), у якому ми зустрінемо старого знайомого Алана Вейка. Окрім демонстрації ґеймплейних кадрів, ігротворці вирішили також розповісти про інші особливості DLC.

Креативний директор студії Сем Лейк розповів, що Алан подолав творчу кризу і повернувся до написання творів. У Федеральному бюро контролю, де розгортаються події гри, його розповіді можуть змінювати реальність. У ході гри ви зможете знаходити сторінки творів Алана і ознайомитися з ними, перейшовши у спеціальний розділ у головному меню.

А ще з гри про Алана Вейка до Control завітає та сама темрява, яку також доведеться знищувати за допомогою світла. З’явиться і новий тип ворогів — рейнджери. Також розробники додали до проекту ігрові автомати, за допомогою яких можна буде заново поборотися з босами, пройти Попільничний Лабіринт та зіграти у різні змагальні режими.

У середньому проходження доповнення займе у гравців близько 4-5 годин. Разом з AWE гра отримає безкоштовне оновлення з новими контрольними точками, новим режимом зброї та іншими  дрібними покращеннями.

Нагадуємо, що реліз доповнення відбудеться 27 серпня. Цього ж дня проект перестане бути ексклюзивом EGS на ПК, і у Steam вийде Control Ultimate Edition, яка міститиме всі контентні оновлення та обидва DLC. На інших платформах “ультимативне видання” з’явиться 10 вересня.

Читайте також

Франшизі Alan Wake 12 років: Ремастер цьогоріч вийде на Switch, а ще поділилися концепт-артом

Alan Wake Remastered

«Анонс від культового розробника»: 505 Games проведе свою першу онлайн-презентацію за кілька днів

Control

Remedy анонсували рімейк Max Payne 1+2 на рушії Control

thumb 1920 1092865

Remedy виділяє кошти на гуманітарну підтримку для України

Remedy

Стрім CrossfireX

CrossFireX

Control безкоштовно роздають в Epic Games Store

Epic Games Store

Remedy випустили каву для шанувальників Alan Wake

alan wake

Сергій Мохов на Comic Con Ukraine 2021: про шлях до Remedy та становлення Control

Сергій Мохов на Comic Con Ukraine 2021

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: