Автори Control поділилися подробицями доповнення AWE

Нещодавно студія Remedy провела пряму трансляцію, де показали ігролад доповнення AWE для Control (наш огляд), у якому ми зустрінемо старого знайомого Алана Вейка. Окрім демонстрації ґеймплейних кадрів, ігротворці вирішили також розповісти про інші особливості DLC.

Креативний директор студії Сем Лейк розповів, що Алан подолав творчу кризу і повернувся до написання творів. У Федеральному бюро контролю, де розгортаються події гри, його розповіді можуть змінювати реальність. У ході гри ви зможете знаходити сторінки творів Алана і ознайомитися з ними, перейшовши у спеціальний розділ у головному меню.

А ще з гри про Алана Вейка до Control завітає та сама темрява, яку також доведеться знищувати за допомогою світла. З’явиться і новий тип ворогів — рейнджери. Також розробники додали до проекту ігрові автомати, за допомогою яких можна буде заново поборотися з босами, пройти Попільничний Лабіринт та зіграти у різні змагальні режими.

У середньому проходження доповнення займе у гравців близько 4-5 годин. Разом з AWE гра отримає безкоштовне оновлення з новими контрольними точками, новим режимом зброї та іншими  дрібними покращеннями.

Нагадуємо, що реліз доповнення відбудеться 27 серпня. Цього ж дня проект перестане бути ексклюзивом EGS на ПК, і у Steam вийде Control Ultimate Edition, яка міститиме всі контентні оновлення та обидва DLC. На інших платформах “ультимативне видання” з’явиться 10 вересня.

Читайте також

Control з’явиться в Steam 27 серпня

Alan Wake повертається, скандал на State of Play, рекорди Obsidian… — PlayNews

Алан Вейк повернеться 27 серпня і розпочне нову фазу “ігровсесвіту Remedy”

Control вийде на PlayStation 5 та новій Xbox

Alan Wake вже скоро з’явиться у Game Pass на ПК та Xbox

alan wake

З’явився трейлер та подробиці першого DLC для Control

Control

З’явився тизер першого сюжетного DLC для Control

Control і Death Stranding лідирують за кількістю номінацій BAFTA 2020

Популярне