Автори Control поділилися подробицями доповнення AWE

Нещодавно студія Remedy провела пряму трансляцію, де показали ігролад доповнення AWE для Control (наш огляд), у якому ми зустрінемо старого знайомого Алана Вейка. Окрім демонстрації ґеймплейних кадрів, ігротворці вирішили також розповісти про інші особливості DLC.

Креативний директор студії Сем Лейк розповів, що Алан подолав творчу кризу і повернувся до написання творів. У Федеральному бюро контролю, де розгортаються події гри, його розповіді можуть змінювати реальність. У ході гри ви зможете знаходити сторінки творів Алана і ознайомитися з ними, перейшовши у спеціальний розділ у головному меню.

А ще з гри про Алана Вейка до Control завітає та сама темрява, яку також доведеться знищувати за допомогою світла. З’явиться і новий тип ворогів — рейнджери. Також розробники додали до проекту ігрові автомати, за допомогою яких можна буде заново поборотися з босами, пройти Попільничний Лабіринт та зіграти у різні змагальні режими.

У середньому проходження доповнення займе у гравців близько 4-5 годин. Разом з AWE гра отримає безкоштовне оновлення з новими контрольними точками, новим режимом зброї та іншими  дрібними покращеннями.

Нагадуємо, що реліз доповнення відбудеться 27 серпня. Цього ж дня проект перестане бути ексклюзивом EGS на ПК, і у Steam вийде Control Ultimate Edition, яка міститиме всі контентні оновлення та обидва DLC. На інших платформах “ультимативне видання” з’явиться 10 вересня.

Читайте також

Сем Лейк показав чорновик сценарію нової гри від Remedy

Control святкує 2 000 000 придбань. Усе завдяки новому поколінню консолей

У грудневому наборі Xbox Game Pass з’являться Doom Eternal і Control

Control з’явиться в Xbox Game Pass у грудні

Control

Оновлення з графічними покращеннями Control для наступного покоління консолей перенесли

Жовтнева Nintendo Direct: Хмарні Resident Evil 3 Remake і Control, цікаві анонси та неприємні перенесення

Control з’явиться в Steam 27 серпня

Alan Wake повертається, скандал на State of Play, рекорди Obsidian… — PlayNews