Автори прийдешньої Humankind відмовилися від Denuvo

У нинішні часи антипіратський захист у відеоіграх — вимушена міра. Розробники намагаються за допомогою нього врятувати продажі своїх проектів. Зараз найефективнішою системою є Denuvo. Але, як ви можете знати, її застосування викликає проблеми зі швидкодією у різних іграх. Зокрема, подібне донедавна спостерігалося у Resident Evil Village (наш огляд).

Саме через подібні проблеми від Denuvo нещодавно відмовилися ігротворці зі студії Amplitude Studios. Вони мали застосувати цю DRM у прийдешній Humankind, щоб 4 роки їхньої роботи не почали качати з торрентів у день виходу. Але під час закритого бета-тестування розробники виявили, що система захисту істотно впливає на кількість кадрів на секунду, і тому прийняли остаточне рішення відмовитися від неї. Адже для оптимізації потрібен час, але реліз вже на носі.

Вихід Humankind заплановано на 17 серпня для ПК та Google Stadia. Передзамовлення проекту вже доступне, і ми будемо надзвичайно вдячні вам, якщо ви оформите його у Epic Games Store, використовуючи наше посилання.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

CAPCOM проміняла Denuvo на російський DRM-захист сумнівного походження

p.ua.capcom

Dragon’s Dogma 2 показала новий ігролад та використовуватиме Denuvo

dragon's dogma 2

Розробники Lords of the Fallen нізащо не використовуватимуть Denuvo

lords of the fallen

Розробники Denuvo: «Ми не шкодимо, а покращуємо індустрію»

Denuvo

У Ghostwire: Tokyo нізвідки з’явилася Denuvo

ghostwire largehero gameplayreveal

Steam-версія Scott Pilgrim vs. The World — суцільна катастрофа

Scott Pilgrim vs. The World

Denuvo портували на Nintendo Switch

Super Mario Odyssey

Стрім Humankind

Humankind

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: