Баґи Cyberpunk 2077 вбили мультиплеєр

Однією з найочікуваніших функцій Cyberpunk 2077 до та після релізу був мультиплеєрний режим, який дав би гравцям можливість досліджувати Найт Сіті разом. На жаль, минулого року, під час розмови з інвесторами, CD Projekt Red офіційно заявили, що мультиплеєрного режиму все ж таки не буде.

Тоді Адам Кіцінський, президент та один з виконавчих директорів CD Projekt Red, розповів, що компанія має на меті додати онлайн у всі свої франшизи у майбутньому, й на той момент компанія працювала над онлайн технологією, яку пізніше могли б легко додавати у всі свої майбутні ігри.

Тепер ж стало відомо, чому обіцяний мультиплеєрний режим так і не з’явився у Cyberpunk 2077. В інтерв’ю для Eurogamer, наративний директор нової гри по The Witcher, Філіп Вебер, підтвердив те, про що всі й так здогадувалися — баґи Cyberpunk 2077 змусили розробників перекинути всі сили на те, аби виправити їх, через що роботу над новими функціями й режимами зупинили.

Нам справді треба було виставити правильні пріоритети для Cyberpunk, і головним пріоритетом стало те, аби гравці отримали найкращий досвід у синглплеєрі. Звичайно, це означало, що інші команди теж мали перекинути свої сили на покращення гри, через що інші проєкти повинні були покинути. З Cyberpunk ми хотіли робити багато речей одночасно, але нам потрібно було сфокусуватися й сказати: «Що є найголовнішим? Давайте зробимо це якомога краще»

— розповів Філіп

Нагадуємо, що Cyberpunk 2077 у 2023 році отримає своє перше й єдинне доповнення — Phantom Liberty. Крім того, CD Projekt Red також підтвердили, що компанія працює над повноційним сиквелом Cyberpunk 2077 та ще багатьма проєктами. Хто знає, можливо у одному з цих проєктів ми й побачимо ту саму онлайн технологію, про яку розповідав Адам Кіцінський?

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

CD Projekt не зацікавлена в додаванні мікротранзакцій в синґлові ігри

cyberpunk 2077 phantom liberty

Новий комікс по всесвіту Cyberpunk 2077 вже можна передзамовити в Україні

Cyberpunk 2077. Мрії великого міста

Прибульці, Ілюмінати та ШІ в Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2024 03 19 093000

Спокута для Кіберпанку: як гра змінила CDPR? (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2024 02 06 123459

Карткова гра Gwent остаточно перейшла під контроль спільноти

Ґвинт

Мілітех: президентська корпорація | Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2024 01 06 202449

Ігрові розробники підтримали Insomniac Games після нещодавнього масштабного зливу

Insomniac Games

MaxTac: спецпризначенці-кіберпсихи | Лор Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 12 11 124353

Популярне