Basilisk від Razer тепер без проводів

Автор: Віталій Тарнавський @erleke

Razer представляє дві ігрові миші: Razer Basilisk Ultimate і Razer Basilisk X HyperSpeed. В обох мишах застосовується передова в класі технологія зв’язку Razer  HyperSpeed, і разом вони доповнюють сімейство бездротових мишей від Razer.

Надійність і швидкість без проводів

Обидві миші підтримують Razer HyperSpeed ​​- технологію бездротового зв’язку, що забезпечує з’єднання на 25% швидше конкурентів по класу. Переваги HyperSpeed ​​оцінили провідні кіберспортсмени: миша впевнено витримала перевірку боєм на найсуворіших ігрових аренах світу.

Razer  HyperSpeed ​​- технологія, що забезпечує найбільш швидку обробку і передачу рухів миші і натискань. Завдяки адаптивному перекиданню частот, Razer  HyperSpeed ​​забезпечує ідеальне поєднання без затримок і зависань, постійно скануючи частотні канали на предмет наявності перешкод і плавно перемикаючи їх в режимі реального часу.


У Basilisk Ultimate ми поєднали найшвидшу бездротову технологію з ще більшими, порівняно з попередниками, можливостями настройки. Basilisk X HyperSpeed, в свою чергу, оснащена батареєю з найбільшим терміном роботи серед всіх бездротових ігрових мишей

– заявляє Алвін Чон, старший віце-президент напрямку аксесуарів Razer.

Обидві миші ідеально підходять для ґеймерів, яким потрібні повний контроль і точність без проводів.

RAZER BASILISK ULTIMATE

Razer Basilisk Ultimate оснащена сенсором Focus + 20к DPI, тим же, що застосовується в Razer Viper Ultimate. Крім сенсора з передовими характеристиками, миша наділена такими функціями, як Розумне відстеження (Smart Tracking), Ассиметрична Обрізка (Asymmetric CutOff) і Синхронізація Руху (Motion Sync) для досягнення найвищої точності

В Razer Basilisk Ultimate застосовуються Оптичні перемикачі Razer. Вони не вимагають фізичного контакту і відправляють електричні сигнали безпосередньо на ПК, виключаючи затримку відгуку і корозійний ефект. Ультра-швидкі і надійні перемикачі випереджають всіх конкурентів в класі, забезпечуючи рівень швидкості і точності, необхідний сучасним ґеймерам.

Razer Basilisk Ultimate дозволяє зберегти до 5 профілів і миттєво отримати до них доступ в будь-якому місці. Завдяки бездротовому з’єднанню зі зниженим енергоспоживанням, миша може безперервно працювати до 100 годин. Як і лінійка Razer Viper, Razer Basilisk Ultimate оснащена більш м’якими тефлоновим ніжками, що дозволяють користувачеві здійснювати плавні і швидкі рухи. Миша йде в комплекті з док-станцією Razer Mouse Dock, яка показує поточний рівень батареї і статус зарядки. Завдяки кабелю Razer Speedflex, миша також може використовуватися в дротовому режимі – досить підключити його до роз’єму USB-A на док-станції.

 

RAZER BASILISK X HYPERSPEED

Razer Basilisk X HyperSpeed пропонує користувачеві безкомпромісну точність і найкраще співвідношення ціни і якості, зберігаючи преміальні функції без шкоди продуктивності. Миша оснащена бездротовою технологією Razer ™ HyperSpeed і оптичним сенсором 5G 16к DPI. Такий же сенсор використовується в Razer DeathAdder Elite.

Basilisk X HyperSpeed може працювати в двох режимах з’єднання Razer HyperSpeed і Bluetooth. Режим Bluetooth дозволяє продовжити термін служби батареї до 450 годин це найвищий показник серед усіх мишок на ринку. Завдяки 6 програмованим кнопкам і вбудованому сховища налаштувань DPI, користувач може використовувати свої індивідуальні параметри в будь-якому місці без будь-якого додаткового програмного забезпечення. В Razer Basilisk X HyperSpeed застосовуються механічні перемикачі для мишок Razer  з ресурсом служби 50 мільйонів натискань.

Дві мишки уже доступні для купівлі на сайті компанії:

Останні статті

[РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ] Середньостатистичний український гравець (за версією PlayUA)

Автор: PlayUA

Скільки мають коштувати ігрові послуги в Україні?

Навіщо відкопувати мамонта? — Ретроспектива серії Syberia

Автор: Сергій Мельник

syberia

Ніщо не істинне, все дозволене: огляд артбука Assassin`s Creed

Автор: PlayUA

Стала відома дата релізу, ціна та варіанти видань Ratchet & Clank: Rift Apart

Автор: Віталій Тарнавський

Xbox Game Pass: 5 ігор, які я відкрив для себе за допомогою підписки Microsoft

Автор: Володимир Вітовський

Xbox Game Pass

Як ентузіасти з Reddit перемогли Волл-стріт: повна історія “афери століття”

Автор: Микола Єрьомін

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Автор: Зімін Антон

World of Tanks в’їжджає у 2021 рік з новим оновленням

Автор: Віталій Тарнавський

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: