web analytics
Among us horse

Що божевільного було на День сміху?

Автор: Гладкий Максим

Перше квітня вже минуло і якщо ви пережили день без «білої спини» та інших крутих розіграшів, то підіб’ємо підсумки того, як ігророби розігрували нас на День дурня.

Among Us додала «режим коня»

Innersloth перетворили гравців на коней у режимі Horse Wrangling Mode, де різнокольорові чоловічки повинні ховатися від фермера у ковбойському капелюсі. Це заміна режиму Hide’n’Seek (хованок), але зі своїми текстурами персонажів та звуковими ефектами. Класичний режим гри також має коней замість звичних скінів гравців. Якщо вам цікава Among Us, то можете подивитися огляд на неї.

Rainbow Six: Siege розширила палітру кольорів

Тактичний шутер про спецпризначенців розпочав подію під назвою «веселка — це магія», що пародіює відому фразу із My Little Pony. Подія додає більше рожевих скінів, а також режим, де потрібно захищати свого плюшевого ведмедика і убити ворожого. Ми також раніше писали огляд Rainbow Six: Siege.

У Minecraft забажали більше демократії

Творці гри-пісочниці часто роблять голосування, щоб спільнота обрала, яка істота чи біом їм більше до вподоби. У цій першоквітневій події вони пішли далі і створили Vote Update, де можна голосувати у грі, щоб через кілька хвилин отримати бажані поліпшення як-от змога їздити на оцелоті чи перетворити себе на бджілку. Якщо бажаєте зіграти, то можна придбати ПК-ключ на Eneba, щоб підтримати портал.

PUBG має величезний курячий обід

Цього разу у королівській битві на День дурня як і минулого року додали гігантську курку, а також тут ще є зомбі та предмети, що дають здібності на-кшталт збільшення здоров’я чи більшої швидкості. Перемагає той, хто убив цю істоту або всіх інших суперників.

Бритва від Razer

Як часто ви були настільки заклопотані грою, що не вистачало часу поголитися? Компанія Razer знайшла рішення проблеми, хоча ніхто про це не просив. Вони показали комп’ютерну мишу, що можна використовувати як бритву, адже не просто так співзвучне Razor перекладається як «бритва».

Раніше ми розповідали про першоквітневу гру, у якій потрібно знайти вбивцю Соніка, а також ексклюзивні вигадки PlayUA про Nintendo та Z-символи, прибутковий для нас баґ Microsoft та про Боббі Песика з Activision Blizzard.

Поділіться у коментарях, як вас розігрували на перше квітня друзі та творці ігор.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Найкращі аксесуари Apple AirTag на 2024 рік

Автор: PlayUA

airtag 03

Монтуй та грай під час відключень! — Огляд ноутбука Acer Predator Triton Neo 16 (PTN16-51)

Автор: Володимир Бортюк

tritonneo16 cover

Які Найбільші Ігрові Тренди 2024 Року?

Автор: PlayUA

games 02

Battle Vision Network, UFO 50, Tides of Tomorrow — Підсумки Day of the Devs SGF Edition 2024

Автор: Барлет Ярослав

battle vision network

LEGO Horizon, Civilization VII, DLC для Alan Wake 2 — Підсумки Summer Game Fest 2024

Автор: Барлет Ярослав

lego horizon

Обміняти валюту за вигідним курсом допоможе інтернет та Rates

Автор: PlayUA

currency

Luigi’s Mansion, Elden Ring: Shadow of the Erdtree — Порадник Ґеймера: Червень 2024

Автор: Владислав Папідоха

Elden Ring: Shadow of the Erdtree

ТОП геймпадів для Windows: який вибрати джойстик для ПК

Автор: PlayUA