Battleborn вмирала довго. Остаточно гру закриють 25 січня

Наш Михайло Петрунів — один із тих, кому щиро подобався шутер Battleborn. Він зичив йому хорошої долі та всіляко (хоч і марно) намагався заохотити решту редакції пограти в неї за кожної нагоди. Насправді, прикро, що так склалося, бо в Battleborn був і колоритний світ за авторства сценариста Borderlands 2, і привабливий художній стиль, і колоритні персонажі. Чого варті лише робот-аристократ з вогнепальним ціпком чи антропоморфний гриб, який володіє кунг-фу!

Втім, за лічені дні після Battleborn вийшла Overwatch та прирекла геройські шутери на довгі роки вперед (привіт, Lawbreakers і Crucible), тож шутер від Gearbox практично не отримав уваги від гравців. Розробники всіляко намагалися привабити аудиторію — у хід пішли знижки, безкоштовність окремих режимів гри, навіть реклама на Pornhub, але все було марно. У 2019 розробники вирішили закрити Battleborn, прибрали її з усіх цифрових крамниць… але схоже, забули довести справу до кінця. Лише нещодавно вони спохопилися і повідомили, що гра остаточно припинить існування 25 січня, адже в неї не вийде пограти навіть у соло.

Це дивно і по-своєму прикро, адже смерть мультиплеєра зазвичай не заважає якимось ентузіастам зберегти гру в себе, облаштувати власний сервер чи бодай просто грати з ботами. Battleborn же зникне повністю і не залишить своїм гравцям абсолютно нічого :(

На тлі цих подій старенький твіт Ренді Пічфорда, голови Gearbox, виглядає особливо іронічно:

Читайте також

Кросплей в Overwatch з’явиться найближчим часом

Overwatch

“Хрещений батько” Overwatch — хто він?

Overwatch Jeff Kaplan

Керівник розробки Overwatch звільнився з Blizzard

overwatch

Підсумки січня. Стрім-подкаст

Gamestop

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Overwatch стала безкоштовною на два тижні

В іграх Blizzard поменшало “токсичних” гравців

Оголошено системні вимоги Godfall

Godfall

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: