Bayonetta 3 вийде цієї осені і там буде ще більше екшену! [трейлер]

«Відьма повертається, і вона могутніша, ніж будь-коли!»Nintendo на своєму офіційному сайті поділилися новими подробицями третьої частини Bayonetta, показали ще один трейлер, а також розповіли, що реліз гри есклюзивно для Nintendo Switch відбудеться 28 жовтня.

Байонетта пронесеться новими локаціями у абсолютно новій екшн-грі для Nintendo Switch. У новому стильному костюмі та зі знайомими косами, титулована відьма має протистояти таємничому злу, використовуючи свою фірмову зброю та здатність сповільнювати час. Цього разу під прицілом Байонетти опинилася створена людиною біологічна зброя під назвою «Гомункули».

У Bayonetta 3 гравців чекає нова здібність, Demon Masquerade, з допомогою якої Байонетта зможе викликати прив’язаних до її зброї демонів. Нова форма додасть у гру ще більше різномаїття у екшн-сценах та абсолютно нові можливості для комбо. Також вона зможе викликати свої демонічних підлеглих Гоморру, Мальфаса та Фантазмаранею, які допоможуть поколотити ворогів.

Окрім Байонетти, гравці також зможуть зіграти за нову героїню, юну відьмочку Віолу, яка поки тільки вчится новому ремеслу. У боях дівчина використовує меч та великого неслухняного демона Чешира. Повертаючись до самої Байонетти, її у грі буде багато, і вона буде не одна. Що на вулицях Токіо, що у горах Китаю, що у всіх інших локаціях, гравцям зустрічатимуться інші Байонетти, і кожна з них буде ще більш витонченою ніж минула.

До речі, як повідомили розробники з Platinum Games, у Bayonett 3 буде новий сімейний режим. Це виглядає трохи дивно, особливо, коли Байонетта перевтілюється і робить зі свого волося костюм будучи уже в костюмі… Однак такий підхід дозволить грі отримати трохи більше поширення серед молодшої аудиторії, тож чому б і ні?

Читайте також

Ремейк класичної текстової пригоди Colossal Cave вийде й на Nintendo Switch

colossal cave adventure 3d remake reimagined by roberta williams

Denuvo портували на Nintendo Switch

Super Mario Odyssey

5 особливостей Nintendo Switch, від яких у мене стискаються сідниці!

5 особливостей Nintendo Switch, від яких у мене стискаються сідниці!

Oddworld: Soulstorm прямує на Switch

Oddworld: Soulstorm

Half-Life 2 запустили на Switch через Portal

Half-Life 2

Підсумки Nintendo Direct Mini

NieR: Automata

Чутки: Ремастер Metroid Prime для Switch очікується цього року

Metroid Prime

Чутки: Наступний Nintendo Direct буде вже за тиждень

Red Dead Redemption 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: