Beamdog анонсували Neverwinter Nights: Enhanced Edition

Студія Beamdog, яка приклалася до перевидань класичних D&D-ролівок (Baldur’s Gate, Icewind Dale, Planescape: Torment тощо), анонсувала ремастер Neverwinter Nights з двома вже звичними словами в назві — Enhanced Edition.

Але от наскільки воно буде поліпшене?

Як виявилося, не надто. Розробники просто додали візуальних ефектів, підняли чіткість текстур гри та інтерфейсу — і все. Жодних контентних змін, як це було з останніми перевиданнями, не буде.

Перевидання, до речі, міститиме не лише базову гру, а й доповнення Shadows of Undrentide, Hordes of the Underdark, Kingmaker. Додатково також продаватиметься делюкс-версія зі саундтреком, додатковим набором портретів та модулями  Pirates of the Sword Coast, Infinite Dungeons і Wyvern Crown of Cormyr.

Відкритим залишається найважливіше питання: чи буде перевидання сумісним з чинними модами? Адже не в останню чергу саме модифікації надали грі культового статусу та подовжили тривалість її життя.

Дата виходу гри поки невідома, проте на манір попередніх перевидань Beamdog варто очікувати реліз у Steam, а дещо згодом — і на планшетах. Коштуватиме гра традиційно 20 доларів, у нас же —  279 грн.

Читайте також

PlayNews #310 — Neverwinter Nights…

Neverwinter Nights: Enhanced Edition

Planescape: Torment отримає перевидання

Шлякбитраф — звіт про українізацію всесвітів #15

E3 2015: Sword Coast Legends — дата виходу та перші подробиці

У розробці нова Baldur’s Gate

Картингові перегони з Соніком повернуться. Щоправда, невідомо коли

Sonic

У мережу проскочив новий ігроладний ролик God of War

God of War

Не проґавте можливості безкоштовно потрапити на зустріч фанатів MSI у Києві

MSI

Популярне