World of Tanks: Темний фронт

Бліц-огляд геловінського івенту в World of Tanks

Автор: Роман Береговий @UltramarinUa

Вже традиційно Wargaming тішить користувачів своїх ігор найрізноманітнішими івентами приуроченими до всіляких свят та пам’ятних дат. Сьогодні ж ми хотіли би взяти на приціл цьогорічний геловінський івент в World of Tanks та розповісти вам що там такого і з чим його їсти.

На честь даного дійства нам до ангарів загнали свіжого сталевого коня, зробленого спеціально впід івент — МТ-Ревенант. Саме на цій маленькій машині нам і доведеться вбивати орди “повсталих” на просторах “Темного фронту”. Завдання перед нами стоїть вельми просте: збирати зелену матерію. Чим більше ми її накопичуватимемо, тим щедріше гра ногороджуватиме нас, адже залежно від її запасів ми отримуємо відповідний рівень івенту і, що важливіше, відповідний бонус до отримання срібла та досвіду, як вільного так і звичайного, в звичайних боях.

Та не все так просто, адже на варті зеленої матерії стоять повсталі, що залюбки нароблять в вас дірок, позбавляючи всього назбираного добра. Саме так, адже при смерті вся зібрана матерія, котра не була здана на базі, втрачається. Ну, хіба вам трапиться відповідна аномалія і тоді можна буде просто повернутися і все забрати. Повертаючись до противників. Ризик лізти в зони де вони можуть з’явитись все ж виправданий, адже з їх решток можна зібрати чимало зеленої матерії.

Наступними в списку йдуть Аномалії. Вони дещо урізноманітнюють ігровий процес. З них хочеться виділити дві, котрі будуть веселіші/корисніші. Перша — зростання швидкості перезарядки в залежності від кількості матерії котру ви перевозите, що спонукає більше ризикувати, при цьому даючи можливість швидше розбирати на деталі повсталих. Друга ж аналогічним способом збільшує швидкість, що дозволить бадьоріше збирати матерію, що розкидана по мапі.

Проблема в тому, що це все відбувається на тій же мапі, з тими ж танками і тими ж противниками. Кожного разу все одне й те ж. Перші кілька разів це ще дуже навіть весело, але чим далі в ліс, тим менше задоволення і єдиною мотивацією туди зайти стає не бажання приємно провести час, а ґрайнд нагород. Так, кожного дня за 5 боїх в Темному фронті можна отримати 75000 срібла, а зібравши за тиждень 4000 зеленої матерії 150000 срібла і 15000 вільного досвіду.

Проте, все ж чогось не вистачає. Беззаперечно, що зібравшись з чотирма друзями можна легко напрацювати максимально ефективну стратегію, та не тратити багато часу, та все ж. Інші тематичні режими, особисто для мене, були дещо цікавіші. То й же футбол, хоча за нього майже не було нагород, був банально веселішим і туди інколи просто хотілось зайти щоб розважитись. Те ж саме з багатьма іншими режимами. В Темному фронті просто не вистачає якоїсь родзинки. Цікаво, як би воно гралось, якби повсталими керував не ШІ, а інші гравці. На даний ж момент Темний фронт заслуговує просто на тверде “грабельно”, але не більше і гра вартує свічок здебільшого через гідну винагороду.

P.S. Режим буде доступним до 4 листопада, тому якщо хочете в нього зіграти — не баріться! Завантажати World of Tanks можна ось тут.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні огляди

Ґеймерський вовк в офісній овечій шкурі — Огляд ноутбука Acer Aspire 7 (A715-76G) + РОЗІГРАШ

Автор: Володимир Бортюк

aspire7 kb3

Пропускати заборонено! Огляд Shadow Gambit: The Cursed Crew

89

Автор: Михайло Петрунів

Shadow Gambit: The Cursed Crew

Закоханість в мініатюрі — Огляд настілки Mada

Автор: Малютенко Михайло

Mada

Про жабу і гадюку. Огляд фільму «Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій»

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.Голодні ігри 7

Компактна милота — Огляд настілки Kariba

Автор: Малютенко Михайло

Kariba

Перший подіум для української команди на Кубку світу з симрейсингу!

Автор: Андрій Присяжний

grand finals

Драма останніх семи хвилин. Огляд третього етапу КМАМК GT3 Endurance Championship

Автор: Андрій Присяжний

kmamk 2 етап

Погляд у майбутнє. Огляд першого етапу 7DRIVE Electric Challenge

Автор: Андрій Присяжний

porsche mission r concept 17

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: