Blizzcon 2017: Hearthstone

Hearthstone — гра, яка піднесла на абсолютно новий рівень жанр колекційних карткових ігор та подарувала нам безліч захоплюючих годин в уже рідній таверні. Учора на Blizzcon 2017 Бен Броуд вийшов і у властивій лише йому манері оголосив про вихід нового доповнення до Hearthstone, яке називатиметься Kobolds and Catacombs.

Нове доповнення привнесе в Hearthstone 135 нових карт. З поміж них особливої уваги варті дев’ять (по одній на кожен клас). Цікаві вони тим, що це перша легендарна зброя у грі. І отримають її всі, хто зайде в гру після виходу Kobolds and Catacombs. Проте на цьому приємності не завершуються: з релізом доповнення стане доступним новий безкоштовний режим Dungeon Runs. Гравці отримають стартову колоду вибраного класу та з допомогою “легкого копняка” відправляться підкорювати незвідані глибини. По дорозі туди їм доведеться змагатися з випадковими босами, які з’являються з унікального набору, і поступово зміцнювати свою колоду вибитими з босів зуба… Гмм, картами. Будьте обачні, адже після першої ж поразки подорож завершиться.

Передзамовити традиційний для Hearthstone набір з 50 паків можна вже зараз. Як бонус, гравці отримають унікальну сорочку для карт “Не чіпай свічку!”. Дата виходу Kobolds and Catacombs поки не відома.

Читайте також

Скасований BlizzCon, нова гра про Шерлока, The International 2020 — PlayNews

The International 2020

Гарячі правки балансу під’їдуть у Hearthstone уже на наступному тижні

Hearthstone

У Hearthstone вперше з моменту виходу з’явиться новий герой

Hearthstone

Blizzard розробляє новий секретний проєкт

Blizzard

BlizzCon 2019 — суцільне розчарування? (підсумки жовтня) [Подкаст]

BlizzCon 2019

Вперше в історії жінка стала чемпіоном турніру з Hearthstone

Hearthstone Descent of Dragons — ще один анонс з BlizzCon 2019

Зустрічайте переможця HCT World Championship 2019

Популярне