Blizzcon 2017: Hearthstone

Hearthstone — гра, яка піднесла на абсолютно новий рівень жанр колекційних карткових ігор та подарувала нам безліч захоплюючих годин в уже рідній таверні. Учора на Blizzcon 2017 Бен Броуд вийшов і у властивій лише йому манері оголосив про вихід нового доповнення до Hearthstone, яке називатиметься Kobolds and Catacombs.

Нове доповнення привнесе в Hearthstone 135 нових карт. З поміж них особливої уваги варті дев’ять (по одній на кожен клас). Цікаві вони тим, що це перша легендарна зброя у грі. І отримають її всі, хто зайде в гру після виходу Kobolds and Catacombs. Проте на цьому приємності не завершуються: з релізом доповнення стане доступним новий безкоштовний режим Dungeon Runs. Гравці отримають стартову колоду вибраного класу та з допомогою “легкого копняка” відправляться підкорювати незвідані глибини. По дорозі туди їм доведеться змагатися з випадковими босами, які з’являються з унікального набору, і поступово зміцнювати свою колоду вибитими з босів зуба… Гмм, картами. Будьте обачні, адже після першої ж поразки подорож завершиться.

Передзамовити традиційний для Hearthstone набір з 50 паків можна вже зараз. Як бонус, гравці отримають унікальну сорочку для карт “Не чіпай свічку!”. Дата виходу Kobolds and Catacombs поки не відома.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

BlizzCon 2024 скасовано

Activision Blizzard

Чутки: анонс StarCraft III ближчий, аніж здається

BlizzCon повертається до формату великого живого шоу

blizzcon 2023

Марш Короля Ліча — Найочікуваніше оновлення Hearthstone виходить уже сьогодні!

Hearthstone Lich King

Blizzard повністю йде з Китаю

Карти, бандли, два герої: Hearthstone отримала ігроладне оновлення

Hearthstone

Новинки Molfar Comics зʼявляться вже незабаром, хай і з нюансами

Блам!

BlizzCon повернеться у 2023 році (можливо)

Blizzcon 2018