Blizzcon 2017: Hearthstone

Hearthstone — гра, яка піднесла на абсолютно новий рівень жанр колекційних карткових ігор та подарувала нам безліч захоплюючих годин в уже рідній таверні. Учора на Blizzcon 2017 Бен Броуд вийшов і у властивій лише йому манері оголосив про вихід нового доповнення до Hearthstone, яке називатиметься Kobolds and Catacombs.

Нове доповнення привнесе в Hearthstone 135 нових карт. З поміж них особливої уваги варті дев’ять (по одній на кожен клас). Цікаві вони тим, що це перша легендарна зброя у грі. І отримають її всі, хто зайде в гру після виходу Kobolds and Catacombs. Проте на цьому приємності не завершуються: з релізом доповнення стане доступним новий безкоштовний режим Dungeon Runs. Гравці отримають стартову колоду вибраного класу та з допомогою “легкого копняка” відправляться підкорювати незвідані глибини. По дорозі туди їм доведеться змагатися з випадковими босами, які з’являються з унікального набору, і поступово зміцнювати свою колоду вибитими з босів зуба… Гмм, картами. Будьте обачні, адже після першої ж поразки подорож завершиться.

Передзамовити традиційний для Hearthstone набір з 50 паків можна вже зараз. Як бонус, гравці отримають унікальну сорочку для карт “Не чіпай свічку!”. Дата виходу Kobolds and Catacombs поки не відома.

Читайте також

BlizzCon 2019 — суцільне розчарування? (підсумки жовтня) [Подкаст]

BlizzCon 2019

Вперше в історії жінка стала чемпіоном турніру з Hearthstone

Hearthstone Descent of Dragons — ще один анонс з BlizzCon 2019

Зустрічайте переможця HCT World Championship 2019

Підсумки BlizzCon 2018 — PlayNews #346

Overwatch

Підсумки фестивалю Blizzcon 2018

Blizzcon 2018

Стрім Hearthstone в гості до Кобольдів

Обираємо найпомітніший прогрес | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Популярне