“Борщ. Секретний інгредієнт” прямує на Netflix

Чудова новина для українських підписників Netflix — на стрімінґовий сервіс прямує документальний фільм “Борщ. Секретний інгредієнт“. Авторський проєкт українського шеф-кухаря Євгена Клопотенка є частиною його невгамовних і дуже результативних зусиль з приводу просування борщу у якості питомо української страви та об’єкту національної культурної спадщини. Їх апофеозом 1 липня 2022 року на 5-му позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини стало внесення українського борщу до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.

Документальний фільм за режисурою Дмитра Кочнєва зафільмував частину проєкту Клопотенка по збору, аналізу та збереженню народних українских та сучасних рецептів борщу. Доступний на Netflix він стане вже з 30 березня 2023 року. Нагадаємо також, що нещодавно на Netflix додали українську спортивну драму “Пульс.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

10 найкращих серіалів для підлітків на Netflix

сексуальне виховання

10 найпопулярніших фільмів на Netflix

action movies netflix

Історія Hades 2 не потребуватиме знайомства з першою частиною

hades 2

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Нова Rainbow Six вийшла на мобільних з мультяшною стилістикою та роуґлайт-елементами

Rainbow Six: SMOL

Конфліктологія українського кіно: чому Шевченківську премію цьогоріч не отримає не лише “Памфір”, а взагалі жодна стрічка

Більше не ексклюзив Netflix. Valiant Hearts: Coming Home все ж таки вийде на консолях

Valiant Hearts: Coming Home

Настілка за мотивами серіалу «Дивні дива» вийде українською

дивні дива