web analytics

Британця з іграшковим мечем по франшизі Zelda ув’язнили на 4 місяці

У Британії 48-річного Ентоні Брея позбавили волі, оскільки в центрі міста він дістав 6 дюймову копію Мастер Меча, відому зброю головного героя Лінка із серії The Legend of Zelda.

Через камери відеоспостереження офіцери поліції помітили британця із мечем у руці, пізніше його заарештували за володіння загостреною холодною зброєю в громадському місці. Полісмени пояснили, що загострений предмет міг налякати оточуючих, які подумали б, що на них планують влаштувати напад. До того ж події відбувались у самому центрі міста Нанітон, де в той час перебувало чимало людей.

Пан Брей погодився, що його меч могли сприйняти за загрозу, але сам він наполягає, що навіть не думав використовувати його як зброю, а іграшка відноситься до фіджетів, речей якими просто займають руки.

Окрім ув’язнення на 4 місяці чоловік також має сплатити штраф у розмірі 154£. На майбутнє йому порадили не займати руки загостреними фіджемати та уникнути подібних випадків.

В мережі вже почали кепкувати, що під формулювання загостреної холодної зброї підходить навіть металева лінійка чи олівець, тому звинувачення надто безглузде і Брея мають негайно звільнити. До того ж мова йде про іграшку, а не щось справді небезпечне, як то метровий Мастер Меч вироблений самою Nintendo на річницю The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Після 35 років застою Nintendo відроджує серію візуальних новел Famicom Detective Club

emio the smiling man famicom detective club

Nintendo систематично ігнорує перекладачів у титрах ігор

mario

Apple знову перешкоджає випуску Fortnite на iOS

fortnite

Переможець турніру з Mortal Kombat 1 залишився винний організаторам 3000$

dyloch brooks

Nintendo жорсткіше боротиметься з інсайдерами й поки не знає, що робити з ШІ

shigeru miyamoto filhos

Apple щодня втрачатиме 50 000 000$, поки не поліпшить умови для сторонніх крамниць на iOS для ЄС

app store

Джейсон Шраєр випадково зрадив відомого інсайдера

pyoro jason

PlayStation знову пропустить Gamescom

p.ua.playstation