Британський регулятор CMA попередньо схвалив угоду між Microsoft та Activision

Стало відомо про те, що британське Управління з питань конкуренції та ринків переглянуло своє рішення стосовно угоди Microsoft. CMA схильні до того, щоб дозволити злиття, однак поки це тільки попереднє, незатверджене рішення.

Нагадаємо, що раніше британська інстанція виступила проти угоди Microsoft й Activision Blizzard у зв’язку з небезпекою для ринку хмарного ґеймінгу. І справа настільки загострилася, що сторони ледь не відправилися до суду, але цього не сталося.

Microsoft вирішили піти іншим шляхом. Компанія надала Ubisoft ексклюзивні права на стрімінг і поширення своїх ігор через підписку строком на 15 років. На що британці відреагували наступним пресрелізом:

Хоча реструктуризована угода відрізняється від попередньої транзакції та суттєво вирішує більшість проблем, CMA має деякі залишкові побоювання щодо того, що певні положення щодо продажу прав Activision на хмарне потокове передавання Ubisoft можна обійти, припинити або не виконувати.

У відповідь на що вже отримали запевнення від Microsoft, що подібного не станеться. Компанія запевнила, що забезпечить правовий захист угоди з Ubisoft, аби домовленість не можна було розірвати.

Такий підхід заспокоїв представництво CMA, проте наступні два тижні управління буде проводити консультації стосовно ось цього правового захисту. Представники інстанції хочуть переконатися в надійності цих угод.

І тільки після цього вони винесуть свій вердикт. Оголосити його мають між 6 і 18 жовтня.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ghost Recon: від війни в Грузії до побратима PUBG (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 12 01 102007

Ubisoft офіційно анонсувала перевидання Beyond Good & Evil

Beyond Good & Evil

У Steam можна безкоштовно зіграти у Rainbow Six Siege, BattleBit Remastered і ще 2 гри

tom clancy's rainbow six sieg

Ubisoft безкоштовно роздає Assassin’s Creed: Syndicate

Ubisoft стверджує, що спливна реклама в іграх Assassin’s Creed була «технічною помилкою»

Assassin's Creed Mirage

Сем Альтман, колишній голова OpenAI, тепер працюватиме в Microsoft

Сем Альтман

[ОНОВЛЕНО] Valve відновила безкоштовну роздачу Half-Life

Half-Life

Steam банить (не лише) українців, охочих придбати новий Steam Deck через інший регіон

steam banned 2023

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: