Bungie вже 3 роки працює над новими іграми

Як виявилося, Bungie вже 3 роки працює над новими іграми. Про це в інтерв’ю для Metro розповів CEO студії Піт Парсонс. За його словами, робота над новими проєктами розпочалася ще у 2017 році, якраз напередодні суттєвої фінансової підтримки від NetEase у 2018 та завершення співпраці з Activision. Таке рішення він пов’язує в першу чергу з бажанням студії зберегти повну творчу незалежність.

Не дивно, що в розробці у Bungie перебувають нові проєкти. У 2018 вони зареєстрували в ЄС торгову марку Matter, а у 2019 планували випустити гру, що не належить до всесвіту Destiny, десь до 2025 року. Цього року вони винаймали людей для роботи над чимось, за їх же словами, дивним та легковажним. Піт Парсонс наголосив, що в компанії вдалося зібрати нові талановиті команди, а свіжі розробки мають для Bungie високий пріоритет. Окрім цього, їм також вдалося не лише не зупинити найм нових співробітників, а перевищити власні очікування. Вся робота наразі відбувається у віддаленому режимі, а чверть співробітників, за словами Парсонса, взагалі ніколи не була в стінах офісу.

На жаль, жодних подробиць про те, які ж саме творіння Bungie на нас чекають, немає. Окрім багатозначного «ви будете у захваті». Ознайомитися з інтерв’ю можна за посиланням.

Читайте також

Новий античіт Call of Duty до релізу потрапив у руки хакерам

Call of Duty: Vanguard

Для Call of Duty створюють новий античіт

Call of Duty: Vanguard

Серії Crash Bandicoot виповнилося 25 років

Crash Bandicoot

Destiny 2 у 2021: стан, переваги, перспективи (стрім-подкаст)

Destiny 2

[ОНОВЛЕНО] Call of Duty: Vanguard (так, знову про ДСВ) покажуть за тиждень. Реліз — у листопаді

До Warzone завітала героїня нової частини Call of Duty

Vanguard

Доповнення The Witch Queen для Destiny 2 презентують наступного місяця

Destiny 2

Продюсер Resident Evil Village покинув Capcom

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: