Bungie вже 3 роки працює над новими іграми

Як виявилося, Bungie вже 3 роки працює над новими іграми. Про це в інтерв’ю для Metro розповів CEO студії Піт Парсонс. За його словами, робота над новими проєктами розпочалася ще у 2017 році, якраз напередодні суттєвої фінансової підтримки від NetEase у 2018 та завершення співпраці з Activision. Таке рішення він пов’язує в першу чергу з бажанням студії зберегти повну творчу незалежність.

Не дивно, що в розробці у Bungie перебувають нові проєкти. У 2018 вони зареєстрували в ЄС торгову марку Matter, а у 2019 планували випустити гру, що не належить до всесвіту Destiny, десь до 2025 року. Цього року вони винаймали людей для роботи над чимось, за їх же словами, дивним та легковажним. Піт Парсонс наголосив, що в компанії вдалося зібрати нові талановиті команди, а свіжі розробки мають для Bungie високий пріоритет. Окрім цього, їм також вдалося не лише не зупинити найм нових співробітників, а перевищити власні очікування. Вся робота наразі відбувається у віддаленому режимі, а чверть співробітників, за словами Парсонса, взагалі ніколи не була в стінах офісу.

На жаль, жодних подробиць про те, які ж саме творіння Bungie на нас чекають, немає. Окрім багатозначного «ви будете у захваті». Ознайомитися з інтерв’ю можна за посиланням.

Читайте також

Косіть зомбі у Call of Duty безкоштовно цілий тиждень!

Call of Duty: Black Ops Cold War

Наступного року Destiny 2 нарешті отримає кросплей

Всесвітнє проходження нового рейду в Destiny 2 (18+)

Call of Duty: Black Ops – Cold War продається гірше, ніж Assassin’s Creed Valhalla

Call of Duty: Warzone на Xbox Series X тепер видає 120 fps

Стрім Destiny 2: Beyond Light

Destiny 2

Destiny 2 запрацює в 120fps на консолях нового покоління… але тільки в PvP

Власники PS5 отримають “нечесні” бонуси у Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty: Black Ops Cold War