Bungie вже 3 роки працює над новими іграми

Як виявилося, Bungie вже 3 роки працює над новими іграми. Про це в інтерв’ю для Metro розповів CEO студії Піт Парсонс. За його словами, робота над новими проєктами розпочалася ще у 2017 році, якраз напередодні суттєвої фінансової підтримки від NetEase у 2018 та завершення співпраці з Activision. Таке рішення він пов’язує в першу чергу з бажанням студії зберегти повну творчу незалежність.

Не дивно, що в розробці у Bungie перебувають нові проєкти. У 2018 вони зареєстрували в ЄС торгову марку Matter, а у 2019 планували випустити гру, що не належить до всесвіту Destiny, десь до 2025 року. Цього року вони винаймали людей для роботи над чимось, за їх же словами, дивним та легковажним. Піт Парсонс наголосив, що в компанії вдалося зібрати нові талановиті команди, а свіжі розробки мають для Bungie високий пріоритет. Окрім цього, їм також вдалося не лише не зупинити найм нових співробітників, а перевищити власні очікування. Вся робота наразі відбувається у віддаленому режимі, а чверть співробітників, за словами Парсонса, взагалі ніколи не була в стінах офісу.

На жаль, жодних подробиць про те, які ж саме творіння Bungie на нас чекають, немає. Окрім багатозначного «ви будете у захваті». Ознайомитися з інтерв’ю можна за посиланням.

Читайте також

Diablo Immortal заробила вже понад 100 мільйонів доларів

diablo immortal

Ретрострім Call of Duty 3 — сьогодні о 12:00

call of duty 3

Якого релізу ви очікуєте цієї осені найбільше?

call of duty modern warfare ii

Британський комітет хоче завадити угоді Activision i Microsoft

Phil Spencer

З’явився ігролад скасованого продовження Scarface: The World Is Yours

Scarface

Diablo Immortal заробила $24 000 000 за два тижні

Diablo Immortal

Відкритий бета-тест Call of Duty Modern Warfare 2 розпочнеться у серпні

call of duty modern warfare 2 2022

Працівники Activision Blizzard створили антидискримінаційний комітет

Activision Blizzard

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: