web analytics

Call of Duty: Black Ops 6 не займатиме 310 ГБ

Нещодавно гравці в Call of Duty жахнулися, коли побачили, що прийдешня Black Ops 6 займатиме цілих 310 ГБ. Однак інформація виявилася некоректною, про що повідомив офіційний акаунт Call of Duty в X.

У цей розмір враховувалися Call of Duty Modern Warfare II, Modern Warfare III, Warzone і всі доповнення до них, включно з локалізаціями на всі доступні мови. Гравці ж зможуть завантажити лише Call of Duty: Black Ops 6 без будь-якого іншого контенту.

Однак розмір гри досі не відомий. Спільнота припускає, що новинка «важитиме» менше 150 ГБ, оскільки текстури у грі будуть стрімитися через інтернет, а не завантажуватися окремо на ваш диск. Проблема буде лише для тих, хто захоче пограти без інтернету, оскільки так шутер зовсім не працюватиме.

Call of Duty: Black Ops 6 вийде 25 жовтня на PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, ПК (Steam, Battle.net) і в підписці Game Pass. Зі свіжими подробицями щодо гри можете ознайомитися в нашому окремому матеріалі.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Hunt: Showdown отримає глобальне оновлення та зниження ціни

hunt showdown

Tencent закриває ігросервіс Synced через рік після випуску

Synced

Apex Legends втрачає популярність через жадібність Electronic Arts

apex legends

Підписка Game Pass восени подорожчає й отримає нові рівні

xbox game pass

Екшн Kunitsu-Gami: Path of the Goddess від Capcom отримав демо-версію і колаборацію з Okami

kunitsu gami

Forza Horizon 4 приберуть з цифрових крамниць у грудні

Український кіберспортсмен уже спробував новий шутер від Valve — Deadlock

p.ua.deadlock

Тодд Говард: «The Elder Scrolls VI більше не затримує розробку Fallout 5»

fallout tes