Cantabile Orchestra ледь не розвалили театр у Львові

Автор: PlayUA @playua

Після гастролей у Києві, у столиці Галичини відбувся унікальний у своєму жанрі концерт Cantabile Orchestra під назвою With Guns and Magic. Колектив виконував музику з відеоігор. У сучасному світі відеоігри — це не лише хобі, а й найперспективніший вид мистецтва, який поєднує в собі і художнє, і музичне мистецтво. Концерт зібрав повну залу слухачів у Львівському театрі ім. Лесі Українки, серед яких були не лише родини ґеймерів, але і люди, не дотичні до ігрового світу. Харизматичний ведучий Олекса Мельник, головний редактор порталу PlayUA розбавив музичні твори вікториною для слухачів, переможці якої пізніше могли обрати твір для виконання на біс.

FHCinucZx20

Cantabile BqFvfusMfFMOrchestra — єдиний в Україні оркестр, що виконує музику з ігор. На концерті слухачі могли поринути в улюблені віртуальні всесвіти StarCraft 2, Total War: Rome 2, Deus Ex: Human Revolution, Assassin’s Creed 2, Fallout, Dragon Age, Crysis 2, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Mass Effect, Call of Duty та інші. Твори приємно контрастували між собою, слухачів зачарувала як лірична «пісня Леліани» зі всесвіту Dragon Age, так і жваво підтримувалось оплесками виконання саундтреку зі всім відомої Mortal Kombat.

Діана Коваль, художній керівник та концертмейстер оркестру розповіла, що колектив доволі давно почав виконувати саундтреки з фільмів, серіалів та ігор і згодом виникла ідея провести тематичні концерти. Обираючи репертуар, вони опиралися на власні смаки та популярність творів. Також Діана поділилася тим, що більшість учасників оркестру — запеклі ґеймери, тому тема відеоігор близька самому колективу. Згодом, аналізуючи досвід європейських колег, виникла ідея провести такий концерт на теренах України.

Cantabile Orchestra вже провели тематичні концерти зі саундтреками до таких шедеврів, як «Володар перснів» і «Доктор Хто», та приготували ще багато нового і цікавого. Концерт був справді особливою та цікавою подією для Львова. Слухачі прожили його разом із виконавцями у віртуальних всесвітах і високо оцінили виконання, довго стоячи аплодували оркестру, сподіваючись на наступні зустрічі.

Про те, як львівська публіка приймала оркестрантів мені більше розповів ведучий концерту Олекса Мельник:

Мені поталанило їздити з кантабільцями вже кілька років поспіль. Щоразу я захоплююся працею цієї навіженої команди дедалі більше. Цього разу Львів зустрів нас дещо прохолодніше, ніж зазвичай. Але під кінець концерту шал був захмарний. Підлога двигтіла і я справді злякався, що слухачі своїми оплесками і криками розвалять старенький театр. Добре, що минулося і ми цілі забралися звідти, добряче нахапавшись позитивних вражень, яких нам вистачить, аби підготувати нову, ще крутішу програму на наступний раз.“

Між іншим, наступна зустріч із Cantabile Orchestra відбудеться знову ж таки у Львові, у театрі імені Лесі Українки 28 листопада і в програмі будуть саундтреки із популярних кінофільмів. Починайте бронювати квиточки, я вже забронювала.

 За концертом спостерігала: Наталі Манзуренко

Світлини Руслана Литвина

Останні статті

Гени переможця. Intel 10 та 11 GEN. Ендорфін для геймера

Автор: PlayUA

Як Канг Завойовник потрапить до Четвертої Фази? (Теорії КВМ)

Автор: PlayUA

Канг Завойовник

Корпус Aerocool CS-107 формату Mini Tower для ваших маленьких ПК

Автор: Віталій Тарнавський

Більше потужності, більше чіткості! World of Tanks Console виходить на консолях нового покоління

Автор: Віталій Тарнавський

Теорія: «Анігіляція» буде наступним великим кросовером у Кіновсесвіті Марвел

Автор: PlayUA

Marvel Annihilation

Ноутбук Acer Swift 5 з антимікробним захистом вже доступний в Україні!

Автор: Віталій Тарнавський

Як серія «П’ятниця 13» стала конвеєром: ретроспектива

Автор: PlayUA

П’ятниця 13

5 шляхів повернути оригінального Галка до Кіновсесвіту Marvel

Автор: PlayUA

Галк / Hulk