web analytics

CDPR не продається! А от «Відьмак 3» вже в топ-10 бестселерів усіх часів

Сьогодні керівники CD Projekt RED провели звітну конференцію з інвесторами, де не лише похвалилися здобутками студії, а й відповіли на кілька питань. Зокрема, багатьох інвесторів цікавили вчорашні чутки про про можливу купівлю CDPR компанією Sony. Звісно, вчора деякі працівники студії у своїх особистих соцмережах спростували цю інформацію, проте подібні дії частко є цілком типовою спробою відвернення уваги.

А ось коли Адам Кічінський, голова CDPR, під час дзвінка з інвесторами заявляє, що студія не планує втрачати незалежності, хай як би часом складно їй не було через власні амбіції — це вже цілковито непробивне спростування.

Загалом за останній квартал прибутки CDPR впали на 16%, проте це пов’язано з розширенням команд розробки на доповнення Phantom Liberty для Cyberpunk 2077 (там уже 320 осіб) і підготовки до старту маркетингової кампанії, а також четвертої частини “Відьмака”, яку зараз активно розробляють 220 працівників студії.

Тим часом “Відьмак 3” поодолав позначку в 50 млн примірників — тобто за минулий рік гру придбали ще 10 млн разів — ставши однією з найпродаваніших ігор в історії. А вся трилогія продалася накладом у понад 75 млн примірників, тож CDPR жодним чином не перестане розвивати цей бренд.

Що ж, тоді чекаємо новин про Phantom Liberty — доповнення покажуть на Summer Game Fest 8 червня, і PlayUA як офіційний медіапартнер цього заходу в Україні, неодмінно для вас транслюватиме це шоу. Тож приходьте його дивитися разом із нами ;)

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Activision відкриває нову студію у Варшаві

p.ua.activision 1

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

manor lords

The Witcher 3 отримає офіційний редактор модифікацій наприкінці травня

The Witcher 3: Wild Hunt

Отримайте комікси всесвіту Witcher та Cyberpunk 2077 в новому наборі Humble Bundle

p.ua.Відьмак + Кіберпанк набір

Чи мріють дндшники про інші системи? | ч. 3 (Де Мої Куби?)

dmk thumbnail.3

CD Projekt не зацікавлена в додаванні мікротранзакцій в синґлові ігри

cyberpunk 2077 phantom liberty

Новий комікс по всесвіту Cyberpunk 2077 вже можна передзамовити в Україні

Cyberpunk 2077. Мрії великого міста

Apple працює над серіальною адаптацією «Нейроманта»

нейромант