Sony планує придбати CDPR?

Зовсім нещодавно Sony вкотре наголосила, що планує активне розширення, і придбана в квітні Firewalk Studios — це далеко не остання компанія, яка «приєднається до сім’ї» в 2023 році. Sony навіть розробила спеціальну схему, яка дозволить частину придбаних студій оформлювати не в ігровому, а в технологічному секторі компанії, щоб уникнути звинувачень у порушенні антимонопольних законів.

І поки спільнота висуває свої здогади, кого спіткає така доля, інсайдерка Liz, яка неодноразово зливала інформацію про плани студії Bungie, стверджує, що Sony планує придбати не абикого, а CD Projekt RED! Там же вона написала, що Sony таки звернула увагу на думку спільноти й дозволила розробку Days Gone 2.

Насправді якщо тільки інсайдера не звуть Том Гендерсон чи Джейсон Шраєр (так, навіть Джефф Ґрабб і Джез Корден не мають такого кредиту довіри), брати на віру їхні слова жодним чином не варто, бо подібне “інсайдерство” нагадує, вибачте мені за порівняння, прогнози Арестовича: ти тицяєш пальцем, куди тільки можеш, і зрештою десь та й влучиш.

Щоправда, конкретно у цьому разі все виглядає не аж таким притягнутим за вуха, бо, по-перше, чутки про можливу купівлю CDPR ходять досить давно, а по-друге, після скандального релізу Cyberpunk 2077 капіталізація польської студії суттєво впала, вартість акцій зараз тримається на рівні весни 2018 року і навряд чи виросте до першого трейлера “Відьмака 4” чи бодай релізу доповнення Phantom Liberty. Тобто якщо й хтось надумав купувати CDPR, то зараз для цього дійсно найсприятливіші обставини.

І якщо ця купівля дійсно станеться, дуже хочеться, щоби CDPR продалися Sony приблизно на таких же умовах, які вибили собі Bungie — тобто студія фактично зберігає самостійність (аж до того, що сама визначає, на які платформи розробляти ігри, і з ким партнеритися в медіа) і лише формально є “внутрішньою студією Sony”.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Дорелізний стрім Cyberpunk 2077: Phantom Liberty — сьогодні о 19:00

cyberpunk77 phantom liberty

«Phantom Liberty повертає Cyberpunk 2077 до життя»: перші оцінки доповнення «Ілюзія Свободи»

Cyberpunk 2077

Утеча з Найт-Сіті. Огляд Cyberpunk 2077: Ілюзія свободи

Cyberpunk 2077: Ілюзія свободи / Phantom Liberty

CD Projekt RED випустила безкоштовний комікс до DLC Cyberpunk 2077

Десятка мечів

Короткі враження від Оновлення 2.0 для Cyberpunk 2077 (і української локалізації)

Epic Games

Адам Смешер | ЛОР гри Cyberpunk 2077 (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 09 14 162645

GOG Galaxy отримав українську локалізацію

Sony представила PlayStation Portal — портативку за 200 доларів… лише для Remote Play

playstation portal 768x432

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: