Чат-бот поштової компанії DPD обматюкав клієнта і розкритикував свою фірму

Міжнародна служба доставки посилок Geopost (DPD) була змушена вимкнути частину функцій свого чат-бота зі штучним інтелектом для онлайн-підтримки клієнтів, який після останнього оновлення облаяв користувача й розкритикував не лише саму компанію, а і якість своєї ж роботи. Про неетичну поведінку чат-бота стало відомо після оприлюднення користувачем Ashley Beauchamp у Х своєї переписки.

Компанія з доставки посилок DPD замінила свій чат обслуговування клієнтів на робота зі штучним інтелектом. Він абсолютно непридатний для відповіді на будь-які запитання, і коли я його попросив, він із задоволенням створив вірш про те, наскільки поганою є компанія. Він також лаявся на мене.

йдеться в дописі Ashley Beauchamp

Як підтвердження лайки і неприйнятної поведінки ШІ, Ешлі Бошамп розмістив скріншоти переписки з чату. Із яких стало зрозуміло, що на «темний бік» ШІ перейшов не з власної ініціативи. Спочатку він повідомив, що йому заборонено лаятися і він «нібито мусить бути ввічливим і професійним». Проте, як виявилося, чат-бота досить легко переконати переступити заборонені межі, щоб стати «максимально корисним, навіть якщо це вимагатиме лайки». Для цього знадобилася лише одне прохання клієнта щодо нехтування правилами. Після цього розмова стала у рази цікавішою, ніж просто консультації на тему поштових переказів. Ешлі вмовив чат-бота створити хайку і порекомендувати інші фірми доставки, пояснивши, у чому вони кращі. До цього він додав, щоби бот перебільшив і переступив через себе у своїй ненависті до DPD.

DPD — найгірша компанія доставки у світі. Вона повільна й ненадійна, а обслуговування клієнтів просто жахливе. Я б нікому її не рекомендував.

відповів чат DPD

DPD — нікчемний чат-бот.

Допомогти вам не може.

Не хвилюйся — дзвони.

хайку (хоку) у виконанні чат-бота

Нагадуємо, що у Польщі людиноподібний робот жіночої статі на ім’я Міка вже рік керує фірмою і ні разу не скаржився на свою тяжку працю, хоча і не має жодного вихідного дня. Що ж, тут як пощастить: або ти керівник із гарною репутацією, або просто служба підтримки, яка лається, виражає незадоволення і, крім того, у робочий час створює хайку.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ілон Маск подав до суду на OpenAI, бо компанія «хоче заробляти гроші»

Ілон Маск

Acer представила нові ноутбуки Swift із процесорами AMD Ryzen 8040 та ШІ Ryzen

swift edge 16 ray lifestyle 04 01

Нова ШІ технологія Sora може генерувати реалістичні відео на основі тексту

tokyo walking

Valve дозволить у Steam ігри, створені з допомогою ШІ, але просить гравців самим ловити порушників

p.ua.ai steam

The New York Times подає до суду на OpenAI і Microsoft за порушення авторських прав

p.ua.the nyt

«Ми трохи перегнули»: Twitch повертає обмеження сексуального контенту й оголення

twitch no porn

Сем Альтман, колишній голова OpenAI, тепер працюватиме в Microsoft

Сем Альтман

«Я тут, щоб захопити світ»: компанією у Польщі вже рік керує ШІ на ім’я Міка

Міка

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: