Чужий

Черепашки, Академія «Парасоля» та Бладшот — Дайджест коміксів #11

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

Лютий відзначився мінливою погодою та ще мінливішими періодами надходження нових мальописів до коміксових крамничок. Періоди мертвого затишшя чергувалися з моментами, коли новини та новинки з’являлися цілими пачками і так без кінця краю. Що ж такого нам приніс останній місяць зими — у свіженькому Дайджесті.

Видавництво Vovkulaka

Видавництво Vovkulaka сиділо собі тихенько і раптом анонсувало співпрацю з американським видавництвом Avatar Press. Що конкретно видаватимуть — поки не ясно. Відомо тільки, що з кров’ю, матючинням, цицьками і перекладом від Остапа Українця. Чекатимемо на анонси.

Третій том серії «Відьмак», «Прокляття Воронів», уже за тиждень відправиться до друку, тож ближче до середини березня він буде вже на прилавках. Разом з ним відправлять на додрук перший том, «Дім зі скла», тож його знову можна буде знайти швидко та, на цей раз, без проблем з проклейкою.

Перший випуск коміксу «Шлях А-16» вийде десь у квітні-травні, а поки зі спільнотою поділилися розворотом обкладинки.

Видавництво TUOS Comics

Дочекавшись кінця місяця, видавництво TUOS Comics вирішило посмалити напалмом анонсів. Спершу на АльМорі повідомили про те, що у квітні вийде «Critical Role: Vox Machina. Початок». Це порівняно нещодавня робота, що виросла з фанатського веб-серіалу по Dungeons&Dragons, Vox Machina. Ідея коміксу схожа до веб серіалу — весела історія класичної D&D партії. Цей всесвіт зараз активно розвивається, зокрема уже вийшло декілька томів коміксу, а на Кікстартері успішно проходить компанія зі збору коштів на повноцінний мультфільм. У нас вийде у квітні.

Також видавець поділився планами на видання коміксу «Чужі. Мертва Орбіта». Це недавня, 2017 року, лімітка з 4 випусків, яка у нас виходитиме у форматі оверсайзнутого делюксу в гардкавері і з додатковими матеріалсми. Історія належить до сучасного канону Чужих: амерна, незручна, один центральний персонаж, — усе як ми любимо. Очікувати варто ближче до кінця весни.

Видавництво Molfar

Буквально за декілька днів у продаж надійдуть «My Little Pony. Герої #1 Сутінкова Блискітка» та «Сила Темного Кристалу. Книга 2» від видавництва Molfar. А прямо зараз видавець розсилає передзамовлення. І хай хвиля гайпу за чарівними Поняшами уже трішки спала, не буде дивно, якщо видання коміксової серії у синглах здійме її наново. Варто зазначити, що для видавництва Molfar це буде перша робота у такому форматі. Подивимося як видавець працюватиме з ним.

Разом з ними на прилавки потрапить збірка візуальних жартів «Гусь не боїться павуків». Добре знайомий нам Гусь, що заполонив своїм мерчем подарункові крамнички і навіть встиг отримати кумедну колаборацію з Київським метрополітеном, тепер і у форматі книжки.

My Little Pony. Герої #1. Сутінкова Блискітка

My Little Pony. Герої #1. Сутінкова Блискітка

Сила Темного Кристалу. Книга 2

Сила Темного Кристалу. Книга 2

Видавництво Рідна Мова

Лютий не обійшовся без неприємних подій. Перший наклад «V означає Vендета» підпсували на етапі друку, тому значна частина баблів першого розділу — просто чорні прямокутнички. Видавництво Рідна Мова уже повідомило, що наклад відкликають і типографія буде якимось чином виправляти свій прокол, тому до читачів воно добереться трохи згодом. Втім передзамовники комікс отримали і яким чином виправлення потраплять до них — поки невідомо. Бажаємо видавництву Рідна Мова наснаги у врегулюванні цієї проблеми та сподіваємося, що зовсім скоро перепрацьоване видання «V означає Vендета» потрапить на прилавки крамниць.

Видавництво Mal’opus

Акурат під день Всіх Закоханих, команда Mal’opus підвезла до крамничок другий том історій з життя Голуба Геннадія. Вредний пернатий й далі псує життя людиськам та роздумує над вічним, поки Дімон просто тішить всіх своєю присутністю. Чудовий спосіб подарувати посмішку своїй половинці. Знайти його можна тут.

Втім, якщо ваша половинка ґеймер, то є дещо кращий спосіб привнести в її життя щастя. Адже видавництво Мальопус видало перший ігровий артбук українською — «Світ гри Death Stranding». Він здоровецький, майже квадратного альбомного формату і дуже красивий. Ця геніальна книженція обійдеться не дешево, але свого варта. Її огляд знайдеться за посиланням. А придбати можна отут.

Видавництво Fireclaw

Вогнепазурі ненадовго відклали видання супергероїки від Marvel в бік і вирішили зосередитися на інших проектах. Тому цього місяця на прилавках українських крамничок коміксів з’явився перший том надкрутих пригод Черепашок-Ніндзь від IDW. Кавабанґа! Огляд можете знайти за посиланням. А сам комікс тут.

Видавництво Рідна мова

Видавництво Рідна Мова плідне, як і завжди, тож у лютневий період затишшя видало відразу 3 гарди.

Вийшов перший том «Академії “Парасоля”» — «Апокаліптична сюїта». Її написав не менш відомий, хай і у інших колах, Джерард Вей, соліст групи My Chemical Romance. У компанії з художником, Габріелем Ба, він зібрав цілу купу нагород за цю роботу. Минулого року вона навіть отримала серіальну адаптацію. Відв’язна історія сімейки з суперсилами та персональним набором тарганів у голові кожного Ознайомитися однозначно варто. Придбати примірник можна за посиланням.

Також своє продовження отримала «Сага». Другий том уже по крамницях, біжіть купляйте. А як досі сумніваєтеся, то просто погляньте на те, як вона виглядає і закохаєтеся з першого погляду.

Несподівано вийшла третя дитяча оповідь від Кейті О’Нілл — «Бухта Водорога». Усе така ж сповнена добра, щирості та теплих барв. Якщо сподобалися перші дві, то й ця прийдеться до смаку. Її можна знайти тут.

Видавництво Nasha Idea

До українських крамничок коміксів добрався другий том пригод Чі. На цей раз кошеня знайомиться з тим фактом, що вона, несподівано, — кіт, любить молочко та млинці. А особливо їй подобається пустувати, навіть трішки у воді (хоч вона у цьому й не признається). Придбати свіжий примірник історій з життя киці Чі можна тут.

Видавництво Northern Lights

Команда Northern Lights вирішила потішити фанатів синього їжака та, під вихід фільму, випустила комікс «Їжак Сонік. Том 1: Наслідки». Барвиста та динамічна, вона стала першою роботою видавництва у гарді, що дуже круто. Загалом, це робота радше для підростаючого покоління, ніж для давніх фанатів Соніка, але чому б не поєднати приємне з корисним і не почитати її дитині перед сном? Знайти комікс «Їжак Сонік. Том 1: Наслідки» можна за посиланням.

Видавництво Yakaboo Publishing

А от видавництво Yakaboo Publishing у лютому тішило старшу аудиторію, випустивши в продаж «Історію пива у коміксах». Як з’явився цей чудовий напій, як він впливав на долі цивілізації та яких метаморфоз зазнав за тисячоліття свого існування — усе це можна дізнатися саме звідти. Чим не доповнення хорошго вечора з пляшкою пива? Купити це доповнення можна тут.

Видавництво TUOS Comics

У лютому, TUOS Comics тішив не тільки анонсами, а й релізами. До українських читачів добралися перші комікси від американського видавця Valiant, що відомий власним супергероїським всесвітом. Якщо конкретніше, то у наших коміксових крамничках з’явилися два томи з рану Сверчінські на Бладшоті — «Перевершуючи себе» і «Відродження та падіння». Динамічні, швидкі, та м’ясисті, мов запальний літній блокбастер старої школи. Якщо скучили за таким, то беріть відразу два томи, читаються на одному подиху. Перший том Бладшота можна придбати тут, а другий отут.

«Геллбой. Опівнічний цирк», видавництво Vovkulaka

Цьогоріч Геллбой отримає своє друге гардове видання українською. Ще й у двох варіантах. Втім, це станеться наприкінці літа (або й восени), але передзамовити «Геллбой. Опівнічний цирк» можна уже зараз. Це буде не другий бібліотечний том, а збірка з двох історій про Пеклика: «Опівнічний цирк» та «У мовчазному морі». Будуть два варіанти: лімітка з обкладинкою з другого оповідання та звичайна версія з артом першої історії на палітурці. Баритися не варто, адже наклад лімітованого видання всього 200 одиниць, а ціна не різниться, тож поки що можна вибирати чисто з естетичних міркувань.

Звичайне видання коміксу «Геллбой. Опівнічний цирк» можна придбати за цим посиланням, а лімітоване — за цим. Вартість обох варіантів — 240 грн., що дозволить вам зекономити 50 грн.

Геллбой Опівнічний Цирк. Звичайне видання

Звичайне видання

Геллбой Опівнічний Цирк. Звичайне видання

Лімітоване видання

«Підлітки-мутанти Черепашки-ніндзя. Нові анімовані пригоди. Том 1», видавництво TUOS Comics

Черепашачих пригод багато не буває, тому видавництво TUOS Comics анонсувало старт іще одної серії про непосидючих ніндзь — «Нові анімовані пригоди». Як і перша серія від цього видавництва — це серія для юної аудиторії, та не поспішайте засмучено бурчати, адже за чутками вона хороша та якісно зроблена. Тож цілком варто придбати дітям чи племінникам і заодно поглянути самим.

Комікс вийде у березні. Ціна за передзамовленням — 179 грн., зробити передзамовлення можна тут, що зекономить вам 21 грн.

«Дракула Брема Стокера», видавництво Fireclaw

Видавництво Fireclaw нарешті відкрило передзамовлення на адаптацію класичного роману «Дракула» у форматі мальопису. «Дракула Брема Стокера» вийде у квітні-травні і продовжить підбірку намальованих Міньйолою праць від Вогнепазурів.

Замовити його можна за посиланням, це обійдеться вам у 239 грн. і зекономить 31 грн.

Ось таким видався коміксовий лютий. Підписуйтеся на PlayUA у соцмережах, залишайте свої побажання та коментарі і пам’ятайте: іще одна книжкова шафа — зайвою не буває.

Останні статті

Паровозик Томас, Рікардо Мілош та рожеві динозаври: 5 кумедних модів для Resident Evil Village

Автор: Сергій Мельник

Resident Evil Village

Acer підбиває підсумки 2020 року та оголошує про розширення асортименту ноутбуків

Автор: Сергій Мельник

Acer

На що подивитись у піксельному “Сільпо” у Вінниці

Автор: Микола Єрьомін

Acer представляє новий захищений ноутбук і планшет з лінійки ENDURO Urban

Автор: Віталій Тарнавський

Жахливо і водночас прекрасно: як зображають постапокаліпсис у іграх

Автор: Сергій Мельник

Як мисливець на драконів та місячна принцеса лотоси рятували: огляд аніме «DOTA: Кров Дракона»

Автор: PlayUA

DOTA: Кров дракона / DOTA: Dragon's Blood

5 найяскравіших героїнь у відеоіграх за версією PlayStation

Автор: Віталій Тарнавський

Редакційні мандри у віртуальну реальність з Injoy VR

Автор: PlayUA

Injoy VR

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: