“Чіп і Дейл: Бурундучки-рятівнички” стали фільмом… Але якось дивно

Для певної категорії людей які зростали у 1990-ті знаменита заставка яка починається з “Sometimes, some crimes…” не може не викликати принаймні ностальгічну посмішку. Що ж, є гарна новина — бурундук-рятівники отримають свій повнометражний фільм. Але далі будуть два “але”.

Перше “але” в тому що фільм не є прямою адаптацією мультсеріалу, а радше чимось на зразок “Ральфа-Руйнівника” та/або “Хто підставив кролика Роджера”. Ба більше, саме у всесвіті останнього фільм і відбувається! У ньому бурундуки-мультяшки дійсно знімалися у серіалі у 1990-ті, а світ в якому вони живуть це… Ну… Як би це пояснити?.. Повна мішанина з усього що належить Disney, від якої можуть полізти на лоба очі.

Друге “але” в тому що фільм зроблений для Disney+, тож чи дістанеться він наших терен і де саме наразі сказати складно.

Слід зазначити що більш традиційний варіант “Рейнджерів-рятівників” засвітився у перезапущених “Качиних історіях” (DuckTales), з натяком на те що може статися і власне шоу. Однак поки що по закінченню “Качиних” у 2021 році новин про нових “Чіпа і Дейла” не було, хоча поява всієї команди у останній серії про качечок все ж дає певну надію на це сподіватись, як і релізи оригінального шоу на тому ж Disney+ і Blu-Ray.

Якщо вам мало (або навпаки забагато) ностальгії по бурундукам, не сумуйте. Краще по- або передивіться наш затишний стрім з проходженням восьмибітної класичної гри за мультсеріалом.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Дистильована ностальгія. Ретроспектива DuckTales: Remastered

DuckTales: Remastered

“Перевертень по ночах” — перший гелловінівський спецвипуск кіновсесвіту Marvel

Werewolf by Night

Пітер Джексон, Барак Обама, Adele, Xbox і всі-всі-всі: хто отримав денні та мистецькі Emmys 2022

Marvel робить ставку на класику 90-х: перший погляд на X-Men ’97

Люди Ікс '97

“Соколине око” повернув улюбленця публіки

Kingpin

Повернення класики 90-х: всі анонси Disney+ Day 2021

The Disney Afternoon Collection. Поностальгуємо?! (Ретро-огляд)

The Disney Afternoon Collection

Стрім Chip ‘n Dale Rescue Rangers

Chip 'n Dale Rescue Rangers

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: