Пітер Джексон, Барак Обама, Adele, Xbox і всі-всі-всі: хто отримав денні та мистецькі Emmys 2022

Автор: Микола Єрьомін

Коли люди говорять про нагороду Національної академії телевізійних мистецтв та наук США (NATAS), відомі на весь світ “Еммі”, вони переважно уявляють собі так звані Primetime Emmys, які даються за головні досягнення в головному ж, вечірньому слоті телевізійних програм, який традиційно закріплений за найбільш високобюджетними та популярними серіалами та шоу. Однак “Еммі” поділені на три великі і рівнозначні церемонії, з яких цьогоріч вже пройшло дві — “Денні” (Daytime) та “Мистецькі” (Creative Arts), церемонія нагородження яких відбувалася цілих два дні, 3 та 4 вересня.

Багато Еммі не буває

Насправді ситуація з трьома цермоніями ще цікавіше, адже переважна частина серіалів, телефільмів та іншого з чим ми звикли асоціювати цю нагороду як раз-таки відноситься до Creative Arts, повна назва яких Primetime Creative Arts Emmys Awards. Це не означає, що в денних “Еммі” немає мистецьких речей, однак так історично склалося, що денний телевізійний ефір переважно віддають під мильні опери (багато з яких не перестають іти вже не одне десятиліття), ток-шоу та всілякі специфічні проєкти.

Розділення цьогоріч церемонії Creative Arts Emmys на два дні загалом нагадує тенденцію “Оскарів” відділяти і вручати технічні “Оскари” не на основній церемонії. Після гучної критики такого підходу Американська кіноакадемія все ж вирішила приділяти “технічним” номінаціям трохи більше уваги на основній церемонії, хоча статуетки за досягнення вручають все ще до церемонії і окремо.

Проте у NATAS проблема трохи інша — номінацій тут значно, значно більше ніж на “Оскарах” і покрити все це за один день, приділивши адекватну увагу кожній номінації, досить важко. Дійшло до того, що цьогоріч “Еммі” сильно переформатували ще раз. Певні номінації перейшли в “мистецькі”, правила були переглянуті відповідно до формату серіалу радше ніж до його слоту по часу ефіру (що має сенс враховуючи що в “Еммі” повноправно і давно приймають участь стрімінґові сервіси, в яких таких слотів ніколи не було), а дитячі програми, серіали та шоу цього року вперше отримають власну церемонію, яка відбудеться 11 грудня.

Денні “Еммі”

Власне, Daytime Emmys теж були поділені на дві церемонії — Daytime Creative Arts & Lifestyle Emmy Awards (18 червня) та Daytime Emmy Awards (24 червня). Найцікавіше в цьому те, що окремі шоу отримали статуетки і там, і там. 

Переможцями Daytime Creative Arts & Lifestyle Emmy Awards цього року стали:

  • Найкраще кулінарне шоу — Barefoot Contessa (канал Food Network);
  • Найкраще шоу про спосіб життя — Sparking Joy with Marie Kondo (Netflix; шоу про прибирання відомої експертки з цього питання Марі Кондо);
  • Найкраще шоу про подорожі, пригоди та/або природу — “Місто пінгвінів” (Penguin Town; Netflix);
  • Найкраща програма з інструкціями — Home Work (Magnolia Network);
  • Найкраща програма про мистецтво та/або популярну культуру — First Film (Netflix), передача про перші повнометражні фільми відомих режисерів;
  • Найкращий денний спецвипуск — Shelter Me: Soul Awakened (PBS);
  • Найкраща денна програма короткого метру — Cornerstones: Founding Voices of the Black Church (PBS);
  • Найкраще інтерактивне медіа для програми денного ефіру — You vs. Wild: Out Cold (Neflix), інтерактивний фільм за участі Беара Ґріллса, який грає самого себе з амнезією;
  • Найкращий анонс денної програми — Entertainment Tonight з анонсом “Treat Yourself”;
  • Найкращий дизайн декорацій — Джеймс Пірс Конеллі, Девід Екерт та Кевін Ґрейс, “Шоу Келлі Кларксон” (The Kelly Clarkson Show);
  • Найкращий кастинґ — Ненсі Нейор та Ґреґ Селмон, “Молоді та неспокійні” (The Young and the Restless), мильну оперу яка іде з 1973 року і нараховує більш як 10 000 серій;
  • Найраща операторська робота — Александер Слеттен-Лід, Фальк Еґґерт, Дейл Генкок, Боріс Вон Шоненбек, Расселл Берґх, Ґреґ Нельсон, “Місто пінгвінів” (Penguin Town; Netflix);
  • Найкраща робота художника по костюмам та/або стиліста — Лі Ґарріс, “Шоу Дрю Беррімор” (The Drew Barrymore Show);
  • Найкращий ведучий денної програми — Беар Ґріллс, You vs. Wild: Out Cold (Neflix);
  • Найкращі зачіски — Джорджина Дель Піно та Вільям Айзек Меса, Red Table Talk: The Estefans (Facebook Watch);
  • Найкраща режисерська команда на шоу з однією камерою — Стівен Летем та Конрад Стнлі, Shelter Me: Soul Awakened (PBS);
  • Найкраща режисерська команда на шоу з багатокамерною системою — Рон Моралез, 95-й щорічний парад на чесь Дня Подяки від Macy’s (той самий на якому був велетенський Сонік);
  • Найкращий монтаж шоу з однією камерою — Джастін Фей, Ерік Фріт, Брайан Ґіберсон, Хзер Абелл, Сай Крістіансен та Кріс Кінґ, “Увімкнути живлення: історія Xbox” (Power On: The Story of Xbox; YouTube та Xbox)
  • Найкращий монтаж шоу з мультикамерною системою — Джастін Карран, Стас Ліповецький, Кліфф Саватос та Кейсі О’Брайен, “Шоу Келлі Кларксон” (The Kelly Clarkson Show);
  • Найкращий композитор або музичний керівник — Тайлер Стрікланд, Cat People (Netflix);
  • Найкраща оригінальна пісня — “Grateful for it All” авторства Гейя Толанда Хетфілда та Кейт Фейрбенкс, “Молоді та неспокійні” (The Young and the Restless);
  • Найкраще освітлення — Даррен Ланґер, “Шоу Келлі Кларксон” (The Kelly Clarkson Show);
  • Найкраща технічна команда з відеозйомок — Том Генсон, Дік Морт, Дін Андерсон, Річард Пітпіт, Ерік Тейлор, Дрю Дженсен, Ральф Болтон та Вейд Боббіт, “Шоу Келлі Кларксон” (The Kelly Clarkson Show);
  • Найкращий грим — Мотоко Гонджо Клейтон, Джулі Джулс, Мері-Флор Боб’єн та Аріанна Хіменез, The Real;
  • Найкращі спеціальні костюми, грим та зачіски — Метью Кілґор, Ле Гарріс, Деніел Говелл, Тоні Кобурн, Робін Фредрікш, Лорен Ґуліно та Луїс Закарян, “Шоу Дрю Беррімор” (The Drew Barrymore Show);
  • Краща звукорежисура шоу в прямому ефірі — Джеймс Сленґер, Боб Льюїс, Едді Маркез, Роберт Венабл, Денні Круз, Дженніфер Ванной-Рунсавілль, Джефф Гікман та Кевін Шеннон, “Шоу Келлі Кларксон” (The Kelly Clarkson Show);
  • Найкраща звукорежисура — Марк Гаскінс, Брайан Канефф та Кріс Мартін, “Місто пінгвінів” (Penguin Town; Netflix);
  • Найкращий дизайн початкових титрів та графіки — Дрю Такаші, Бен Пірс, Кармен Перез, Джейк Кук, Джек Голмс, Джим Каскаріна, Джонатан Ґаллаґер, Леон Ніку, Нік Мануд, Райан Вінтл, Саймон Брук, Томас Коза, Тоні Комлі та Кріс Ґолл, Headspace: Guide to Meditation (Netflix)
  • Найкраща команда сценаристів для нехудожнього денного шоу — Елісон Беліан, Джил Райф, Лорен Померанц, Трой Томас, Джеймі Брантон, Рік Мітчелл, Майкл Тібері, Ґрейс Анаклеріо, Брайан Кайлі, Еллен ДеДженерес, Бент Енґельштофт, Шеннон Джой Роджерс та Адам Йенсер, “Шоу Еллен ДеДженерес” (The Ellen DeGeneres Show).

В очі в цьому списку одразу ж кидається, що за багато відомих ток-шоу телеканали чи сервіси не отримують нагороди. Це пов’язано з тим, що багато з них виробляються за системою телевізійної синдикації, тобто шоу виробляються автономно і окремо, а вже потім продаються кожен рік телеканалам.

Церемонія, яка пройшла 24 червня роздала багатьом з таких шоу ще й статуетки за кращі програми загалом, кращих ведучих та інші “ключові” внески в шоу:

  • Найкращий драматичний серіал — General Hospital (ABC), ще один серіал-довгожитель, який йде на американському телебаченні з 1963 року і має по собі більш як 15 тисяч серій;
  • Найкраще розважальне ток-шоу — “Шоу Келлі Кларксон” (The Kelly Clarkson Show);
  • Найкраще ігрове шоу — Jeopardy!, яке йде з 1964 року;
  • Найкраще юридичне шоу — Judy Justice (IMDbTV, який зараз заребрендили в Amazon Freevee);
  • Найкраще інформаційне ток-шоу — Turning the Tables with Robin Roberts (Disney Plus);
  • Найкраще розважально-новинне шоу — Entertainment Tonight;
  • Найкраща чоловіча роль у драматичному серіалі — Джон МакКук за роль Еріка Фостера у мильній опері “Зухвалі і красиві” (The Bold and Beautiful), яка іде з 1987 року;
  • Найкраща жіноча роль у драматичному серіалі — Мішаєль Морган за роль Аманди Сінклер у мильній опері “Молоді та неспокійні” (The Young and the Restless);
  • Найкраща чоловіча роль другого плану у драматичному серіалі — Джефф Кобер за роль Сайруса Рено у General Hospital (ABC);
  • Найкраща жіноча роль другого плану у драматичному серіалі — Келлі Тібо за роль Доктора Брітт Вестбоурн у General Hospital (ABC);
  • Найкращий молодий виконавець у драматичному серіалі — Ніколас Чавез в ролі Спенсера Кесседіна, General Hospital (ABC);
  • Найкраща гостьова поява у драматичному серіалі — Тед Кінґ (якого багато хто згадає за першим сезоном серіалу “Всі жінки — відьми”) в ролі Джека Фіннеґана, “Зухвалі і красиві” (The Bold and Beautiful);
  • Найкращий ведучий кулінарної програми — Френкі Целенза, Struggle Meals (Tastemade);
  • Найкращий ведучий ігрового шоу — Стів Гарві, Family Feud;
  • Найкраща ведуча розважального ток-шоу — Келлі Кларксон, “Шоу Келлі Кларксон” (The Kelly Clarkson Show);
  • Найкраща ведуча інформаційного ток-шоу — Темрон Голл, Tamron Hall;
  • Найкраща режисерська команда драматичного серіалу — General Hospital (ABC);
  • Найкраща команда сценаристів драматичного серіалу — “Дні нашого життя” (Days of Our Lives, NBC), ще один старожил американського телебачення, який іде майже щоденно (!) з 1965 року (!!!).

Мистецькі Еммі

Церемонія Primetime Creative Arts Emmy Awards не дарма зайняла аж два дні, адже список номінацій просто величезний. Хоча найбільшу їх кількість, по 13 на шоу, мали “Ейфорія” (Euphoria) та “Спадщина” (Succession), взяли вони відповідно лише 5 та 1 статуетку. Хоча для “Ейфорії” це результат досить гарний, бо по 5 нагород мали за цю церемонію лише ще чотири серіали та шоу: концерт Adele One Night Only, документальний міні-серіал The Beatles: Get Back Пітера Джексона, “Дивні дива” (Stranger Things) та міні-серіал “Білий лотос” (The White Lotus).

Загалом нагороди були розподілені таким чином:

  • Найкращий телевізійний фільм — “Чіп і Дейл: Бурундучки-рятівнички” (Chip ‘n Dale: Rescue Rangers) (Disney Plus);
  • Найкращий музичний спецвипуск в прямому ефірі — The Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show Starring Dr. Dre, Snoop Dogg, Mary J. Blige, Eminem, Kendrick Lamar, 50 Cent (NBC);
  • Найкращий музичний спецвипуск фільмований заздалегідь — Adele One Night Only (CBC);
  • Найкраща анімаційна програма — Arcane, серія “When These Walls Come Tumbling Down” (Netflix);
  • Найкраще структуроване реаліті-шоу — Queer Eye (Netflix);
  • Найкраще неструктуроване реаліті-шоу — Love on the Spectrum U.S. (Netflix);
  • Найкращий документальний серіал — The Beatles: Get Back (Disney Plus);
  • Найкращий документальний спецвипуск — “Американська мрія Джорджа Карліна” (George Carlin’s American Dream; HBO та HBO Max);
  • Найкращий документальний серіал або спецвипуск з ведучим — “Стенлі Туччі: У пошуках Італії” (Stanley Tucci: Searching for Italy; CNN);
  • Видатне досягнення в документальному кіно — When Claude Got Shot (PBS);
  • Найкращий серіал короткої форми в комедійному, драматичному або музичному жанрі — Carpool Karaoke: The Series (Apple TV+);
  • Найкращий реаліті-серіал короткої форми — Full Frontal with Samantha Bee Presents: Once Upon a Time in Late Night (TBS);
  • Найкраща анімаційна програма короткої форми — “Любов, смерть і роботи” (Love Death + Robots), серія “Jibaro” (Netflix);
  • Найкраща гостьова чоловіча роль в комедійному серіалі — Натан Лейн за роль Тедді Даймаса в серії “The Boy From 6B” серіалу Only Murders in the Building (Hulu);
  • Найкраща гостьова жіноча роль в комедійному серіалі — Лорі Меткалф за роль “Трави” в серії “Trust the Process” серіалу Hacks (HBO та HBO Max);
  • Найкраща гостьова чоловіча роль в драматичному серіалі — Колман Домінґо за роль Алі в серії “Ruminations: Big and Little Bullys” серіалу “Ейфорія” (Euphoria; HBO та HBO Max);
  • Найкраща гостьова жіноча роль в драматичному серіалі — Лі Ю Мі за роль №240 в серії “Gganbu” серіалу “Гра в кальмара” (Ojing-eo Geim; Netflix);
  • Найкраща головна чоловіча роль в комедійному або драматичному серіалі короткої форми — Тім Робінсон за численні ролі в серіалі I Think You Should Leave with Tim Robinson (Netflix);
  • Найкраща головна жіноча роль в комедійному або драматичному серіалі короткої форми — Патрісія Кларксон за роль Еллен в серіалі State of the Union (Sundance TV);
  • Найкраща голосова роль — Чедвік Боузман (посмертно) за роль Т’Чалли в мультсеріалі What If?.. (Disney Plus);
  • Найкращий оповідач — Барак Обама за серію “A World of Wonder” документального серіалу Our Great National Parks (Netflix)
  • Найкращий ведучий реаліті-шоу чи змагань — РуПол, RuPaul’s Drag Race (VH1);
  • Найкращі окремі досягнення в анімації: Arcane (Netflix) за серії “The Boy Saviour” (Енн-Лор То), “Happy Progress Day!” (Джульєн Джорджель), “When These Walls Come Tumbling Down” (Бруно Коучіньйо), The Boys Presents: Diabolical (Amazon Prime Video) за серію “Boyd in 3D” (Лексі Наут), фільм The House (Netflix) за анімацію загалом (Кесі Саланґад), “Любов, смерть і роботи” (Love Death + Robots; Netflix), за серію “Jibaro” (Альберто Міелґо);
  • Найкраща робота художника-постановника в художній програмі сучасного сеттінґу (година або більше) — Чае Кйонг-сун, Ґім Ен-джі та Кім Джон-ґон, серія “Gganbu” серіалу “Гра в кальмара” (Ojing-eo Geim; Netflix);
  • Найкраща робота художника-постановника в художній програмі минулого або фантазійного сеттінґу (година або більше) — Боб Шоу, Ларрі Браун, Лора Боллінґер Ґарднер та Реджина Ґрейвс, серія “Never the New” серіалу The Gilded Age (HBO та HBO Max);
  • Найкраща робота художника-постановника в півгодинній художній програмі — Курт Біч, Джордан Джейкобс та Річ Мюррей за серію “True Crime” серіалу Only Murders in the Building (Hulu);
  • Найкраща робота художника-постановника в музичному-, реаліті-шоу або змаганні — Джіанна Коста та Еллісон Спейн за серію “Catwalk” шоу RuPaul’s Drag Race (VH1);
  • Найкраща робота художника-постановника в музичному спецвипуску — Брюс Роджерс, Шеллі Роджерс та Марсія Ґарсіа, The Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show Starring Dr. Dre, Snoop Dogg, Mary J. Blige, Eminem, Kendrick Lamar, 50 Cent (NBC);
  • Найкращий кастинґ комедійного серіалу — Венді О’Брайен, Abbott Elementary (ABC);
  • Найкращий кастинґ драматичного серіалу — Аві Кауфман і Франсін Майзлр, Succession (HBO та HBO Max);
  • Найкращий кастинґ антології, міні-серіалу або фільму — Мередіт Такер та Кеті Дойл, The White Lotus (HBO та HBO Max);
  • Найкращий кастинґ реаліті-шоу — Лора Рітчі, Кет Елмор та Джеффрі Маркс, Love on the Spectrum U.S. (Netflix);
  • Найкраща хореографія музичного- або реаліті-шоу Перріс Ґьобель, Savage X Fenty Show Vol. 3 (Amazon Prime Video);
  • Найкраща хореографія художнього серіалу Райан Геффінґтон, Euphoria (HBO та HBO Max);
  • Найкраща операторська робота на серіалі з мультикамерною системою Ґері Баум за пілот серіалу How I Met Your Father (Hulu);
  • Найкраща операторська робота на серіалі з однією камерою (півгодини) Крістіан Спренґер за серію “Three Slaps” серіалу Atlanta (FX);
  • Найкраща операторська робота на серіалі з однією камерою (година) Марсель Рев за серію “The Theater and Its Double” серіалу Euphoria (HBO та HBO Max);
  • Найкраща операторська робота на міні-серіалі, антології або фільмі Чекко Варезе за серію “Breakthrough Pain” серіалу Dopesick (Hulu);
  • Найкраща операторська робота на документальній програмі Майк Прікетт та Лорен Піжоль за серію “Chapter IV – Dancing with God” серіалу 100 Foot Wave (HBO та HBO Max);
  • Найкраща операторська робота на реаліті-шоу Денні Дей, Майкл Чізман та Сімеон Гутман за серію “Fire in the Sky” документального серіалу Life Below Zero (National Geographic);
  • Найкраща реклама соціальна реклама “Teenage Dream” рекламних агенцій BBDO New York та Smuggler для Sandy Hook Promise;
  • Краща робота художника по костюмах в сучасному сеттінґу Кетлін Фелікс-Хаґер та Карен Белламі за серію “The Captain’s Wife” серіалу Hacks (HBO та HBO Max);
  • Краща робота художника по костюмах в історичному сеттінґу Шерон Лонґ, Вівь’єн Кемпбелл та Боббі Едвардс за серію “Five Days” серіалу The Great (Hulu);
  • Краща робота художника по костюмах в фентазійному чи науково-фантастичному сеттінґу Лора Монтґоммері, Джуді Лаукканен та Барбара Кардозо за серію “The Wellness Center” серіалу What We Do in the Shadows (FX)
  • Найкраща робота художника по костюмах в музчиному-, документальному- або реаліті-шоу — Кейсі Калдвелл, Діеґо Монтойя, Джошуа “Домінґо” Шварц, Марко Марко та Патрік Гауелл за серію “Evansville, Indiana” реаліті-шоу We’re Here (HBO та HBO Max);
  • Найкраща режисура музично-розважальної програми Бріджет Стоукс за серію “Save My Edges, I’m a Donor!” шоу A Black Lady Sketch Show (HBO та HBO Max);
  • Найкраща режисура музичного спецвипуску Пол Даґдейл за Adele One Night Only (CBS);
  • Найкраща режисура документальної програми Пітер Джексон за серію “Part 3: Days 17-22” міні-серіалу The Beatles: Get Back (Disney Plus);
  • Найкраща режисура реаліті-шоу Ннека Онурах за серію “Naked” реаліті-шоу Lizzo’s Watch Out for the Big Grrrls (Amazon Prime Video);
  • Найкращі зачіски в серіалі сучасного сеттінґу Наталі Дрісколл, Ненксі Тонґ-Хітер, Мішель Сеґліа, Сьюзі Маззаресе, Лорен Кресс та Ліґханн Пітчонн за серію “The Assassination of Monica Lewinsky” серіалу American Crime Story (FX);
  • Найкращі зачіски в серіалі історичного сеттінґу Еріка Оквіст, Дженні Роудс-МакЛін та Сім Кемпс за серію “The Viscount Who Loved Me” серіалу Bridgerton (Netflix);
  • Найкращі зачіски в музичному-, документальному- чи реаліті-шоу Міа Ніл та Ліа Лукас за Annie Live! (NBC);
  • Найкраще освітлення в музичному шоу Оскар Домінґез, Семюель Баркер, Рональд К. Вірсґалла, Деніел К. Боланд, Ерін Андерсон та Ендрю Муньє за серію “Live Finale” шоу The Voice (NBC);
  • Найкраще освітлення в музичному спецвипуску Ноа Мітц, Брайан Кландер, Патрік Бузер, Патрік Бразіл та Меттью Коттер за Adele One Night Only (CBS);
  • Найкращий дизайн початкових титрів Олівер Латта і Тедді Бленкс, Severance (Apple TV+);
  • Найкращий моушн-дизайн Джон Берковіц, Бред Колвелл, Кімберлі Тенґ та Нолан Боркенгаген, Home Before Dark (Apple TV+);
  • Найкращий грим в серіалі сучасного сеттінґу Донієлла Деві, Тара Ленґ Шах та Алекс Френч за серію “The Theater and Its Double” серіалу Euphoria (HBO та HBO Max);
  • Найкращий грим персонажів або в серіалі історичного сеттінґу Девід Вільямс, Дженнфіер Аспіналл, Джейсон Коллінз, Еббі Лайл Клоусон, Мо Майнгарт, Дейв Снайдер, Білл Майер та Віктор Дель Кастілло за серію “Jane Fonda” серіалу Pam & Tammy (Hulu);
  • Найкращий грим музичного-, документального- або реаліті-шоу Тоня Ґрін, Тайсон Фаунтейн, Шон Конклін, Марсель Бенкс, Дженнфіер Ферґозо, Сільвія Лечзел та Ґлен Ален за серію “Whorror House” реаліті-шоу Legendary (HBO та HBO Max); а також Джеремі “6” Остін, Мартін де Луна-мол., “Lushious Massacr” та Тайлер “Laila McQueen” Девлін за серію “Kona, Hawaii” серіалу We’re Here (HBO та HBO Max);
  • Найкращий спецгрим Баррі Ґаувер, Данкан Джермен, Майк Мекаш, Ерік Ґарсіа та Нікс Ґеррера за серію “Chapter Four: Dear Billy” (ту саму) серіалу Stranger Things (Netflix);
  • Найкраща робота композитора серіалу Теодор Шапіро за серію “The We We Are” серіалу Severance (Apple TV+);
  • Найкраща робота композитора міні-серіалу. фільму або спецвипуску Крістобаль Тапіа де Веер за “Mysterious Monkeys” міні-серіалу The White Lotus (HBO та HBO Max);
  • Найкраща робота композитора документального серіалу або спецвипуску Девід Шварц, Lucy and Desi (Amazon Prime Video);
  • Найкраща музична режисура Адам Блекстоун, The Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show Starring Dr. Dre, Snoop Dogg, Mary J. Blige, Eminem, Kendrick Lamar, 50 Cent (NBC);
  • Найкраща оригінальна пісня зі словами “Corn Puddin” авторства Чінко Пола з першої серії серіалу Schmigadoon! (Apple TV+);
  • Найкраща музика початкових титрів — Крістобаль Тапіа де Веер, The White Lotus (HBO та HBO Max);
  • Найкраще музичне керівництво Нора Фельдер за серію “Chapter Four: Dear Billy” (тобто і використання певної пісні) серіалу Stranger Things (Netflix);
  • Найкращий монтаж драматичного серіалу Лора Земпель, Хуліо С. Перез IV, Нікола Боянов та Аарон І. Батлер за серію “The Theater and Its Double” серіалу Euphoria (HBO та HBO Max);
  • Найкращий монтаж комедійного серіалу Елі Ґрір за серію “starting now” серіалу Barry (HBO та HBO Max);
  • Найкращий монтаж комедійного серіалу з багатокамерною системою Сью Федерман за серію “Timing is Everything” серіалу How I Met Your Father (Hulu);
  • Найкращий монтаж антології, міні-серіалу або фільму Джон М. Валеріо за серію “Departures” міні-серіалу The White Lotus (HBO та HBO Max);
  • Найкращий монтаж музично-розважальної програми Стефані Філо, Брейдінн Френч, Тейлор Дж. Мейсон та С. Робін Вілсон за серію “Save My Edges, I’m a Donor!” серіалу A Black Lady Sketch Show (HBO та HBO Max);
  • Найкращий монтаж документальної програми Джабез Олссен за серію “Part 3: Days 17-22” міні-серіалу The Beatles: Get Back (Disney Plus);
  • Найкращий монтаж структурованого реаліті-шоу або змагання Деірдре Панзера, Ганна Карпентер, Брайан Мерфі та Джинні Філліпс за серію “Naked” шоу Lizzo’s Watch Out for the Big Grrrls (Amazon Prime Video);
  • Найкращий монтаж неструктурованого реаліті-шоу Рейчел Ґрірсон-Джонс, Саймон Келлоу-Райт та Джон Россер за першу серію Love on the Spectrum U.S. (Netflix);
  • Найкращий монтаж звуку на комедійному чи драматичному серіалу (від години) — Крейґ Генніґан, Вілл Файлс, Райан Коул, Корі Перейра, Анджело Палаццо, Кеті Геллідей, Кен Маꥳлл, Стівен Бейн, Девід Клотц та Лєна Гліксон-Нежєльская за серію “Chapter Seven: The Massacre at Hawkins Lab” серіалу Stranger Things (Netflix);
  • Найкращий монтаж звуку на комедійному чи драматичному серіалі (півгодини) та анімації —  Шон Гайссінґер, Метью І. Тейлор, Джон Крід, Ріклі В. Драмм, Клей Вебер, Деррін Манн, Майкл Брейк, Елісон Ді Мур і Кріс Моріана за серію “starting now” серіалу Barry (HBO та HBO Max);
  • Найкращий монтаж звуку міні-серіалу, антології, спецвипуску або фільму Бонні Вайлд, Мек Сміт, Кімберлі Петрік, Ванесса Лапато, Метт Гартман, Тереза Ектон, Тім Фаррелл, Лео Марсіл, Джоел Раабе, Ієн Чейс, Анеле Онйеквере, Стефані Лаурі, Карл Сілов, Ден О’Коннелл та Джон Куччі за серію “Gods and Monsters” серіалу Місячний лицар(Moon Knight; Disney Plus);
  • Найкращий монтаж звуку документальної- чи реаліті-програми — Мартін Квок, Еміль Де Ла Рей, Метт Статтер, Майкл Дональдсон, Стівн Ґаллагер, Тейн Апджон-Бістер та Саймон Райлі за серію “Part 3: Days 17-22” міні-серіалу The Beatles: Get Back (Disney Plus);
  • Найкращий мікс звуку на комедійному або драматичному серіалі (година) Вілл Файлс, Марк Патерсон, Крейґ Генніґан та Майкл П. Кларк за серію “Chapter Seven: The Massacre at Hawkins Lab” серіалу Stranger Things (Netflix);
  • Найкращий мікс звуку на міні-серіалі, антології або фільмі Крістіан Мілкнер, Райан Коллінс, Волтер Андерсон та Джеффрі Рой за серію “Departures” міні-серіалу The White Lotus (HBO та HBO Max);
  • Найкращий мікс звуку на комедійному чи драматичному серіалі (півгодини) та анімації Ліндсі Альварез, Меетью Вотерс та Джозеф Вайт-мол. “The Boy From 6B” серіалу Only Murders in the Building (Hulu);
  • Найкращий мікс звуку на музичному серіалі або спецвипуску Пол Віттман, Том Елмґірст, Ерік Шиллінґ, Джош Мортон, Крістіан Педреґон, Шейн О’Коннор та Крістіан Шрейдер за Adele One Night Only (CBS);
  • Найкращий мікс звуку на документальному- або реаліті-серіалі Майкл Геджес, Брент Бардж, Алексіс Феодорофф та Джайлз Мартін за серію “Part 3: Days 17-22” міні-серіалу The Beatles: Get Back (Disney Plus);
  • Найкращі візуальні ефекти в сезоні або фільмі Річард Блафф, Аббіґейл Келлер, Пол Кавана, Кемерон Неільсон, Скотт Фішер, Джон Розенґрант, Енріко Демм, Робін Гекл та Лендіс Філдс, The Book of Boba Fett (Disney Plus);
  • Найкращі візуальні ефекти в епізоді Чеонґ Джай-гун, Канг Мун-джунКім Гае-джін, Джо Г’юн-джін, Кім Сьонґ-чеол, Лі Джає-бам, Шін Мін-су, Сьок Джонґ-йєон та Джун Сун-ман з серію “VIPS” серіалу “Гра в кальмара” (Ojing-eo Geim; Netflix);
  • Найкраща координація трюків у комедійному або музичному серіалі Вейд Аллен, Barry (HBO та HBO Max);
  • Найкраща координація трюків у драматичному-, міні-серіалі, антології або фільмі Гіро Кода, Stranger Things (Netflix);
  • Найкраще виконання трюків Лім Тае-гун, Шім Санґ-мін, Кім Ча-і та Лі Тає-юн за серію “Stick to the Team” серіалу “Гра в кальмара” (Ojing-eo Geim; Netflix);
  • Найкращі технічне виконання, операторська робота та/або контроль відео серіалу Дейв Сарецькі, Данте Паґано, Джон Гаррісон, Річ Фрідман, Кен Томпсон, Яйо Ванґ, Елізабет Кавана, В’ятт Мейкер, Джон Шварц та Оґі Юсон за серію “Union Busting” шоу Last Week Tonight with John Oliver (HBO та HBO Max);
  • Найкращі технічне виконання, операторська робота та/або контроль відео спецвипуску Майкл Андерсон, Ден Вінтерберн, Денні Вебб, Роб Палмер, Девід Іствуд, Вінсент Фоілетт, Аллен Меррівезер, Брюс Ґрін, Роберт Дель Руссо, Брайан Латейлль, Кіт Дікер, Патрік Ґлізон, Денні Бонілла, Роб Вуона, Дейв Радд, Кейан Саф’ярі, Фредді Фредерік, Ґабріель Де Ла Перна, Жофре Розеро, Девід Карлайн, Коста Крстіч, Терранс Хо та Джой Лопез за Adele One Night Only (CBS);
  • Найкраща робота сценаристів музично-розважального шоу Деніел О’Брайен, Оуен Парсонс, Чарлі Редд, Джоана Роткопф, Сіна Валі, Джонатан Аппель, Алі Бартвелл, Тім Карвелл, Ліз Гайнс, Ґреґ Івінскі, Райан Кен, Марк Креймер, Софіа Манфреді, Джон Олівер, Тейлор Кей Філліпс та Крісі Шекельфорд за шоу Last Week Tonight with John Oliver (HBO та HBO Max);
  • Найкраща робота сценаристів документальної програми Марк Монро, Lucy and Desi (Amazon Prime Video).

Замість післямови

Якщо ви не знайшли в списку свої улюблені серіали за 2022 рік це ще не означає, що вони не отримають “Еммі”, просто це може статися вже наступного року. Наприклад останній сезон “Краще подзвоніть Солу” (Better Call Saul) в тому числі був розділений на дві половини, щоб більшу частину номінацій отримати на “Еммі” 2023 року. Судячи з усього то було правильне рішення хоч на цій церемонії витвір Пітера Ґулда та Вінса Ґілліґана отримав три номінації (монтаж звуку, мікс звуку та музичне керівництво), жодної перемоги він не взяв. Увага ж до кількох фінальних серій “Сола” вже на 75-й церемонії нагородження Primetime Creative Arts Emmy Awards буде гарантовано високою. 

Останні статті

Де і як купити офісне крісло?

Автор: PlayUA

barsky

5 ігор у Xbox Game Pass, в які вам варто зіграти #02

Автор: Володимир Вітовський

Metal: Hellsinger

Хто отримав гранти Netflix та Української кіноакадемії і чому це не зрада

Автор: Микола Єрьомін

ukrainianfilmacademy

Кому варто придбати The Last of Us Part I?

Автор: Володимир Вітовський

The Last of Us Part I

Безкоштовні екскурсії та кінопокази в катакомбах: у Вінниці пройдуть Дні європйської спадщини

Автор: Микола Єрьомін

Вінниця

На що звернути увагу під час вибору геймпада Xbox One

Автор: PlayUA

xbox gamepad

Підсумки вчорашньої State of Play

Автор: Лук'янчук Орест

State of Play

Підсумки вересневого Nintendo Direct

Автор: Владислав Папідоха

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: