Чому не варто довіряти друзям акаунти, або як втратити $1,4 млн за день

У виданні South China Morning Post повідомляється, що чоловік із Китаю витратив на свого персонажа в MMORPG Justice Online приблизно $1,4 млн. А друг, якому він дав пограти зі свого акаунту, продав дорогоцінні пікселі лише за $552. Чи варто дивуватися тому, що гравець миттю подав судовий позов, як проти компанії NetEase, так і свого (колишнього, мабуть) товариша?

Друг узяв акаунт «погратися», після чого спробував продати добра на 388 000 юанів (близько $55 138), але натомість виставив цінник в 3888 юанів ($552). Його миттю викупив сторонній гравець. Під час судового процесу відповідач пояснював, що помилкова ціна була викликана одруком, через втому після тривалої ігрової сесії.

Суддя зміг повністю розібратися в ситуації. У процесі врегулювання компанія NetEase скасувала угоду з продажу, повернувши ігрового персонажа його власнику. Однак другу позивача доведеться сплатити 90 000 юанів ($12 789) у якості компенсації гравцю, який купив цього ж персонажа задешево.

Висновок? Не обмінюйтесь акаунтами та, тим паче, не проводьте дивні схеми обміну після тривалих ігрових сесій. Ви порушуєте ліцензійну угоду, а також ризикуєте втратити своє віртуальне майно.

Читайте також

Bungie вже 3 роки працює над новими іграми

Bloodstained: Ritual of the Night анонсовано для iOS та Android

Bungie зайнята не тільки розробкою Destiny

Bungie

Коротесенько. ArchAge

Вступний ролик Black Desert Online

Otherland таки жива. Анонс дати виходу в Steam Early Access

Project Genom — нове відео і дочасний доступ

Анонс Project Genom — MMORPG-шутера у космічному сетинґу

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: