Chunchel — нова гра від творців Machinarium (+ трейлер)

Amanita Design — це один з тих розробників, які виправдовують очікування ґеймерів. Доказом цього слугують такі чудові ігри: Machinarium, Samorost та Botanicula. Усіх їх поєднує чудовий дизайн, кропітка робота над деталями та вишуканий ненав’язливий сюжет, що загортає гравця у свої обійми та не відпускає до фінальних титрів. І ось, ці браві поборники прекрасного у світі відеоігор публікують перший трейлер свого нового проекту — Chuchel.

Гру анонсували в кінці минулого року, але розробники вирішили не розкривати карт заздалегідь. Обмежились зображенням головного героя, такого собі кудлатого круглого злюки, який має манію до вишень. Саме ці диво-ягоди і стануть основним рушієм історії, гравцям доведеться допомогти головному герою в його нелегкій справі.

Ось, що кажуть про гру розробники:

“Chuchel виглядає та грається як традиційна point-and-click гра — ти натискаєш на предмет і взаємодієш із ним, проте тут немає надскладних загадок, розкиданих рівнями. Хоча декілька завдань цілком здатні поламати дрібний мозок Чачеля, основна мета гри полягає в тому, щоб веселити вас (або хоча б посміхнутись, якщо ви похмура особа) до самого кінця.”

Гру слід очікувати на початку 2018 року. Її вихід запланований на ПК, Mac, iOS  та Android.

Читайте також

Пригоди кошлатого любителя вишень Чучеля вийдуть уже за два місяці

Chuchel

Перезапуск God of War обростає новими подробицями

Літні розваги у Heroes of the Storm

Чого очікувати від Need for Speed Payback?

Rebellion анонсовує новий шутер Strange Brigade

Друга річниця Rocket League

Анонс і перші подробиці FIFA 18

Зустрічайте Need for Speed: Payback

Популярне