Chunchel — нова гра від творців Machinarium (+ трейлер)

Amanita Design — це один з тих розробників, які виправдовують очікування ґеймерів. Доказом цього слугують такі чудові ігри: Machinarium, Samorost та Botanicula. Усіх їх поєднує чудовий дизайн, кропітка робота над деталями та вишуканий ненав’язливий сюжет, що загортає гравця у свої обійми та не відпускає до фінальних титрів. І ось, ці браві поборники прекрасного у світі відеоігор публікують перший трейлер свого нового проекту — Chuchel.

Гру анонсували в кінці минулого року, але розробники вирішили не розкривати карт заздалегідь. Обмежились зображенням головного героя, такого собі кудлатого круглого злюки, який має манію до вишень. Саме ці диво-ягоди і стануть основним рушієм історії, гравцям доведеться допомогти головному герою в його нелегкій справі.

Ось, що кажуть про гру розробники:

“Chuchel виглядає та грається як традиційна point-and-click гра — ти натискаєш на предмет і взаємодієш із ним, проте тут немає надскладних загадок, розкиданих рівнями. Хоча декілька завдань цілком здатні поламати дрібний мозок Чачеля, основна мета гри полягає в тому, щоб веселити вас (або хоча б посміхнутись, якщо ви похмура особа) до самого кінця.”

Гру слід очікувати на початку 2018 року. Її вихід запланований на ПК, Mac, iOS  та Android.

Читайте також

Star Citizen — це RDR 2 у космосі? — PlayNews #351

Star Citizen

Пригоди кошлатого любителя вишень Чучеля вийдуть уже за два місяці

Chuchel

Перезапуск God of War обростає новими подробицями

Літні розваги у Heroes of the Storm

Чого очікувати від Need for Speed Payback?

Rebellion анонсовує новий шутер Strange Brigade

Друга річниця Rocket League

Анонс і перші подробиці FIFA 18

Популярне