Chunchel — нова гра від творців Machinarium (+ трейлер)

Amanita Design — це один з тих розробників, які виправдовують очікування ґеймерів. Доказом цього слугують такі чудові ігри: Machinarium, Samorost та Botanicula. Усіх їх поєднує чудовий дизайн, кропітка робота над деталями та вишуканий ненав’язливий сюжет, що загортає гравця у свої обійми та не відпускає до фінальних титрів. І ось, ці браві поборники прекрасного у світі відеоігор публікують перший трейлер свого нового проекту — Chuchel.

Гру анонсували в кінці минулого року, але розробники вирішили не розкривати карт заздалегідь. Обмежились зображенням головного героя, такого собі кудлатого круглого злюки, який має манію до вишень. Саме ці диво-ягоди і стануть основним рушієм історії, гравцям доведеться допомогти головному герою в його нелегкій справі.

Ось, що кажуть про гру розробники:

“Chuchel виглядає та грається як традиційна point-and-click гра — ти натискаєш на предмет і взаємодієш із ним, проте тут немає надскладних загадок, розкиданих рівнями. Хоча декілька завдань цілком здатні поламати дрібний мозок Чачеля, основна мета гри полягає в тому, щоб веселити вас (або хоча б посміхнутись, якщо ви похмура особа) до самого кінця.”

Гру слід очікувати на початку 2018 року. Її вихід запланований на ПК, Mac, iOS  та Android.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Український ремастер Shapik: The Quest, що надихався Amanita Design, відкриває Kickstarter

Shapik: The Quest

Amanita Design віддасть усі зароблені гроші на допомогу Україні

Amanita Design

У що ви граєте на мобільнику?

Chuchel

Творці Machinarium та Samorost анонсували свій наступний проєкт

Phonopolis

#FuckTheWar — Amanita Design, Bungie, CDPR та багато інших ґеймдев студій стали на підтримку України

ukraine flag

Samorost 2 вийшла на телефонах

Samorost 2

Падіння у воронячу нору. Огляд гри Creaks

Creaks

Star Citizen — це RDR 2 у космосі? — PlayNews #351

Star Citizen