Чутки: Sony також додасть рекламу до free-to-play ігор на своїй платформі

Нещодавно ми писали про чутки, буцімто Microsoft працює над додаванням реклами у free-to-play проєкти на Xbox. За даними того ж таки Insider, Sony готує своє рішення такого ж типу.

За інформацією джерел видання, зараз PlayStation тестує своє рішення з кількома adtech компаніями. Поки можливості розміщення обмежені блоками у менюшках, де інші ігротворці можуть розмістити рекламу власних ігор з посиланням на сторінку у PS Store.

Цей функціонал мають зарелізити до кінця 2022 року, а разом з ним користувачі отримають і рекламу, яку розміщуватимуть і в ґеймплейних сегментах: наприклад білбордах по контуру стадіону під час спортивних матчів. Формат також передбачає, що за перегляд додаткової реклами гравці зможуть отримувати внутрішньоігрові нагороди, як на мобільних пристроях.

Джерела також стверджують, що Sony поки не вирішили чи отримуватимуть частину прибутку з показу реклами. Крім цього, вони розповідають, що робота над рішенням почалася близько 18 місяців тому, десь тоді як запустили PlayStation 5. Тож можна стверджувати, що рішення Sony в розробці менше часу, ніж аналогічне від Microsoft.

Чекатимемо офіційних анонсів, а поки не дивуйтеся, якщо зʼявлятиметься інформація про аналоги від інших ігрових компаній. Схоже, це гайп-тема індусрії на найближчий період.

Читайте також

Ремейк The Last of Us для PS5 вийде наприкінці року

The Last of Us

В Японії Xbox обігнав за продажами PlayStation

Xbox Series S

Sony конкретизувала ігрове наповнення вищих рівнів PlayStation Plus

PlayStation Plus

Підпискові сервіси Ubisoft потраплять і на PlayStation

Rainbow Six

Любов до перегонів у крові. Огляд Gran Turismo 7 [апдейт 1.11]

Gran Turismo 7

Unpacking з’явиться на консолях PlayStation за кілька днів

Unpacking

Почули! PlayStation відкриває департамент, що займатиметься збереженням старих ігор

PlayStation

У травні підписники PS Plus отримають FIFA 22

FIFA 22

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: