Чи можна романсити кількох супутників одночасно в Baldur’s Gate 3?

Під час обговорення, хто кого романсить у Baldur’s Gate 3, чимало наших читачів цікавилися, чи гра не забороняє вам поліаморні стосунки. Бо ж закрутити роман із кимось одним не проблема — якщо здобувати їхнє схвалення, то супутники самі вам вішатимуться на шию. Але от

Чи можна романсити кількох супутників одночасно в Baldur’s Gate 3?

Коротка відповідь: так.

Довга: так, але потрібно враховувати певні світоглядні особливості тих чи інших персонажів, що насправді є черговим плюсом у скарбничку розробників, які подбали про такі тонкощі.

Однозначно моногамним персонажем у вашій команді є лише Ґейл. Так, попервах він не надто переймається, залицяєтеся ви ще до когось чи ні, але щойно ваші стосунки зайдуть так далеко, що він цілком відкриє вам таїнство Плетива, Ґейл сам скаже, що це дарунок, який можна зробити лише одній людині. Тож на цьому етапі вам уже доведеться обирати, доводити роман із ним до кінця чи ні.

Карлак (найкраща супутниця) цілком схвалить полігамні стосунки, особливо з Тінесердою. Але майте на увазі, що це стосується лише першого акту. Коли ви вдруге покращите її серце, то Карлак уже захоче бути з вами неподільно. І щойно ви пристанете на цю пропозицію, Тінесерда (чи хто б там не був) миттю розірвуть із вами.

Друїд Галсін, коли у вас таки дійте до палкощів, не заперечуватиме когось третього. Що цікаво, найбільше він хоче поліаморити з Астаріоном.

Сам Астаріон теж готовий розмахувати прутнем направо й наліво без розбору. І так, у нього теж є якась особлива прихильність до Галсіна, тож той самий епізод із ведмедем нам показували не просто так.

Бачив, люди писали, що Тінесерда не надається до полігамних стосунків, але це не так. У першому акті, як уже було сказано, вона дуже навіть охоче піде на спільні стосунки з Карлак. А також вона цілком не проти співучасті Галсіна, бо він їй найближчий за світоглядом. Або ж просто його «ґирлиґа» медом намазана.

Лей’зель узагалі не сприймає моногамію, тож хтось третій (чи навіть четвертий) для неї зайвим не буде — крім Тінесердої. Це, по суті, ваша найбезпечніша опція для поліаморних стосунків.

З Мінтарою і Віллом ситуація наразі не дуже зрозуміла, бо їхні романи мають просунутися значно далі для чітко вираженої моно-чи полігамності, тож ми доповнимо цей момент трохи згодом. А Джагейру й Мінска, нагадуємо, ви заромансити не зможете взагалі.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Baldur’s Gate 3: ґайд на барда (Колегія знань)

bg3 bard party

У Baldur’s Gate 3 з новим патчем додали епілог, нові сюжетні сцени й режими складності

Baldur’s Gate 3

S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля отримала новий трейлер! І стала найочікуванішою грою на PC Gaming Show

S.T.A.L.K.E.R. 2

Стартував другий етап номінації Players’ Voice на The Game Awards 2023

tga 23 ann 08 22 23

Українська Rival Rides, роботи-динозаври, неонові гонки — У що безкоштовно пограти у Steam?

Rival Rides

S.T.A.L.K.E.R. 2 матиме кампанію на 40 годин і 4 кінцівки — Нові подробиці від GSC Game World

PlayUA став офіційним партнером трансляції The Game Awards 2023

tga 23 ann 08 22 23

Baldur’s Gate 3: оптимальний порядок проходження 2 акту

bg3 act 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: