Чим PS5-версія Spider-Man: Miles Morales відрізнятиметься від PS4?

Нове покоління консолей має показати нам новий рівень ігор, але й про чинне покоління ніхто не забув. Для нього також випускатимуть деякі новинки. Але звісно ж, вони показуватимуть себе не такими технологічними. Так нещодавно стало відомо про деякі відмінності Spider-Man: Miles Morales на PlayStation 4 та 5.

У першу чергу варто зазначити, що в ігроладному плані проект однаковий на обох поколіннях. Різниця криється в дрібницях. Насамперед, це швидкість завантаження. Оскільки PS5 має швидкий SSD, то завантаження там триватимуть кілька секунд, а ось на PS4 все доведеться дивитися на екрани завантаження значно довше.

Ну і звісно, у графічному плані також будуть відмінності. У PS5-версії Spider-Man будуть більш якісні моделі персонажів, а ще гарні відображення від різних поверхонь. Забезпечує це підтримка технології трасування променів. Також на PS5 гра зможе похизуватися більш видовищними руйнуваннями, зробленими завдяки оновленій системі часток.

Ігротворці зі студії Insomniac Games запевняють, що гра вийшла хорошою і добре грається на обох консолях. Але на повну оцінити старання розробників зможуть лише власники PS5.

Нагадуємо, що Spider-Man: Miles Morales побачить світ вже 12 листопада на PlayStation 4 та 19 листопада на PlayStation 5.

Читайте також

Сейви Spider-Man для PS4 все ж можна буде перенести на PS5

Marvel's Spider-Man

У Marvel’s Spider-Man: Miles Morales вам допомагатиме кіт. Точніше, ПавуКотик

Spider-Man: Miles Morales

У Spider-Man Remastered на PS5 замінили Пітера Паркера

Скільки ексклюзивів влізе на SSD PS5? Вимірюємо у Demon’s Souls Remake та Spider-Man: Miles Morales

demon's souls remake

Власники Marvel’s Spider-Man для PS4 не отримають версії для PS5

Marvel's Spider-Man

Що ми гратимемо у 2020 та 2021? PC Gaming Show, Summer Game Fest, Guerrilla Collective (OLDboi)

Павуки всіх світів, об’єднуйтесь! Нас чекатиме навала Павучків у 2021-2022

Ось скільки коштує купити Insomniac Games