Cinemassacre’s Monster Madness: легендарне шоу від творця AVGN повертається

Невтомний творець та виконавець головної ролі у культовому веб-серіалі The Angry Video Game Nerd Джеймс Рольф є великим шанувальником та знавцем жанру жахів. З 2007 року він практично щорічно у тому чи іншому вигляді випускав у жовтні серіал-марафон Cinemassacre’s Monster Madness, де принаймні перші кілька років щоденно розказував про цікаві стрічки та явища з жанру. Останні кілька років знайти час на те щоб створити серії цієї документально-оглядацької епопеї знаходився дуже нечасто — врешті решт, 41-річний Рольф працює над ще кількома проєктами, виховує двох доньок і періодично займаєтсья благодійністю.  Минулоріч в умовах пандемії взагалі вийшли лише два спецвипуски. Але у 2021 році все буде інакше — за класикою Рольф зробить невелички відео про 31 фільм. Тема цього року “Навколо світу”, тож кожен жахастик буде ще й з різних куточків світу.

Виходити випуски будуть не на YouTube, а на офційному сайті Cinemassacre, таким чином щоб показати певнф фрагменти без цензури, адже це жахи. Звісно ж, нікуди не подінеться й традиція Гелловініського спецвипуску  The Angry Video Game Nerd. Нові серії регулярно виходять і буквально кілька днів тому Рольф вперше дістався легендарного домашнього комп’ютера Commodore 64.

Крім того цьогоріч Рольфу вперше підкорилися іграшки, подкасти і… вулкани. Затишний та цікавий Cinemassacre Podcast виходить у аудіо- та відеоформаті. Новий випуск як раз розказує як кадри для AVGN знімали на справжніх вулканах в Ісландії.

Продовжує Рольф грати і у рок-групі Rex Viper, які нещодавно виконали пародію на пісню “The Eye of the Tiger” групи Survivor, присвячену кишеньковим іграм від Tiger Electronics. Зформована під час карантину супергрупа вперше дасть цьогоріч живий концерт на музичній сцені фестивалю TooManyGames 2021 у жовтні.

Читайте також

У Dead by Daylight спалахнув расистський скандал

Leatherface

The Angry Video Game Nerd вперше став іграшкою

Час дивитися класику на YouTube: путівник по Universal Monsters

Класичні жахи від Universal безкоштовно покажуть онлайн

Найстрашніші моменти в іграх, від яких ми відкладали цеглу стоячи

Halloween

MANGUA 09: ТОП жахів в манзі та аніме або як Володимир Кузнєцов у гелловінський ґендарсвап потрапив

Найстрашніші ігри для PlayStation (частина 1)

Blair Witch

Творцю «The Angry Video Game Nerd» — 40 років. Джеймс Рольф святкує ювілей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: