web analytics

Cinemassacre’s Monster Madness: легендарне шоу від творця AVGN повертається

Невтомний творець та виконавець головної ролі у культовому веб-серіалі The Angry Video Game Nerd Джеймс Рольф є великим шанувальником та знавцем жанру жахів. З 2007 року він практично щорічно у тому чи іншому вигляді випускав у жовтні серіал-марафон Cinemassacre’s Monster Madness, де принаймні перші кілька років щоденно розказував про цікаві стрічки та явища з жанру. Останні кілька років знайти час на те щоб створити серії цієї документально-оглядацької епопеї знаходився дуже нечасто — врешті решт, 41-річний Рольф працює над ще кількома проєктами, виховує двох доньок і періодично займаєтсья благодійністю.  Минулоріч в умовах пандемії взагалі вийшли лише два спецвипуски. Але у 2021 році все буде інакше — за класикою Рольф зробить невелички відео про 31 фільм. Тема цього року “Навколо світу”, тож кожен жахастик буде ще й з різних куточків світу.

Виходити випуски будуть не на YouTube, а на офційному сайті Cinemassacre, таким чином щоб показати певнф фрагменти без цензури, адже це жахи. Звісно ж, нікуди не подінеться й традиція Гелловініського спецвипуску  The Angry Video Game Nerd. Нові серії регулярно виходять і буквально кілька днів тому Рольф вперше дістався легендарного домашнього комп’ютера Commodore 64.

Крім того цьогоріч Рольфу вперше підкорилися іграшки, подкасти і… вулкани. Затишний та цікавий Cinemassacre Podcast виходить у аудіо- та відеоформаті. Новий випуск як раз розказує як кадри для AVGN знімали на справжніх вулканах в Ісландії.

Продовжує Рольф грати і у рок-групі Rex Viper, які нещодавно виконали пародію на пісню “The Eye of the Tiger” групи Survivor, присвячену кишеньковим іграм від Tiger Electronics. Зформована під час карантину супергрупа вперше дасть цьогоріч живий концерт на музичній сцені фестивалю TooManyGames 2021 у жовтні.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці Five Nights at Freddy’s підготували купу сюрпризів на десятиріччя франшизи

five nights at freddy's security breach

Творець Five Nights at Freddy’s втратив 10 000 000$ через розлучення з дружиною

fnaf scott

Містична риболовля Dredge отримає кіноадаптацію

Dredge

«Якісний, але вторинний ремейк»: оцінки Alone in the Dark (2024)

alone in the dark reboot

У горорі Infestation 88 Мікі Маус влаштовує криваву розправу

Infestation 88 Міккі Маус Mickey Mouse

Indie Cup Ukraine’23: огляд переможців і фіналістів (BenderUA)

indiі cup Ukraine

Capcom готує відразу кілька ремейків Resident Evil. Наступним буде Code Veronica

Resident Evil Code: Veronica (2000)

Кооперативний інді-горор Lethal Company має найкращий рейтинг серед ігор 2023 у Steam

lethal company