The Angry Video Game Nerd вперше став іграшкою

Творець легендарного веб-серіалу The Angry Video Game Nerd Джеймс Рольфу минулоріч святкував сорокарічний ювілей, але це аж ніяк не заважає людині що карколомно вплинула на розвиток Інтернет-культури та ігрових спільнот бути завжди на часі. Зокрема образ AVGN було вперше втілено у офіцйній іграшці, яка вже створила невеличкий ажіотаж.

Вартість однієї фігурки з серії YouTooz — $29,99 (доставка в більшість країн світу, втім, безкоштовна). Наразі вона доступна лише для передзамовлення, але до жовтня, коли фігурка виходить вона може подорожчати, та й залишитись у лише кількох екземплярах. Іграшка розміром 12,1 см зображує “Злого Відеоігрового Задрота” у повному бойовому обладунку складеному з різних недолугих аксесуарів для консолей. Вперше персонаж з’явився у такому вигляді у далекому 2008 році, у 46-й серії проекту.

Про те, що AVGN — досить відмінний від самого Рольфа персонаж часто доводиться нагадувати. Щасливий батько двох доньок, благодійник і професійний незалежний кінематографіст, Рольф досить рідко зривається на крик коли у щось грає в житті. А грає, у тому числі, у рівні на Super Mario Maker 2 створені його трирічною донькою, що наразі є окремим джерелом розчулення на каналі з брутальною як рок (який Джеймс теж слухає і навіть грає) назвою Cinemassacre.

Іноді так і хочеться спитати як Джеймс все встигає, але він просто-таки на рівні ґуру вміє відкладти на потім те що має сенс відкласти, коли це має сенс. Наприклад, другий після The Angry Video Game Nerd: The Movie (який зараз можна придабати зі знижкою у 75% на GOG.com) повноцінний повнометражний фільм, атмосферний мінімалистичний жахастик Рольф наразі відклав на невизначений час, бо хоче приділяти більше уваги сім’ї не жертвуючи основним веб-серіалом (що регулярно доводилось робити під час зйомок першого фільму). Кілька днів тому Рольф вирішив відкрити завісу таємниці над цим проєктом і принаймні розказати про що буде перший акт його наступного фільму.

Сказати, що заінтриґував — нічого не сказати. Коментарі буквально завалені проханнями знайти все ж таки час на те щоб зробити цей фільм. Втім, рано чи піздно Рольф скоріше за все дістанеться і цього проєкту, адже без кінематографу він просто не може: окрім того що сам Джеймс постійно пише, знімає та монтує принаймні щось, він ще й частенько встигає опинитись у камео в найбільш несподіваних місцях, як наприклад українському незалежному фільмі Комунальне чтиво написане криво, що його знімає своїми силами з 2007 року (тобто вже 14 років) група ентузіастів які починали це робити в Донецьку. Сам Рольф починав з подібного ентузіазму з друзями 25 років тому і є великим натхненням для безбюджетних кінематографістів всього світу.

Всі коментарі про свої ідеї Рольф, до речі, старанно читає і відповів у своєму Твіттері, що ідея якою він поділився ще й далеко не єдина, яка у нього наразі в розробці.

Читайте також

Cinemassacre’s Monster Madness: легендарне шоу від творця AVGN повертається

Що нам покажуть у першому трейлері нового “Декстера”?

Творцю «The Angry Video Game Nerd» — 40 років. Джеймс Рольф святкує ювілей.

“Євангеліон” отримав кросовер… з тамаґочі

Плюшевий Сонік став справжнім хітом після успіху екранізації

EA розробляє свого “вбивцю” Monster Hunter

WILD HEARTS

Press F: Google закриває Stadia

Dragon Prince повертається: Netflix показав трейлер четвертого сезону мультсеріалу [відео]

Dragon Prince

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: