Conan Exiles: 40 хвилин ігроладу та ціна в Steam

Учора норвезька студія Funcom улаштувала стрім рольової онлайн-забавки Conan Exiles, що перебуває в розробці. Під час трансляції ігророби показали двобої з іншими гравцями і велетенського аватара бога канібалів Йога з вісьмома мацаками.

Окрім того, розробники оголосили ціну гри. Вона складе близько $30, а вихід забавки з дочасним доступом у Steam відбудеться 31 січня. Funcom планує випустити повну версію гри раніше ніж за рік.

Також учора Funcom оприлюднила свіжий щоденник розробника та нове відео, що показує бойову систему, аватарів богів та їхню руйнівну потужність.

Гра підтримуватиме користувацькі сервери, налаштовані на ваш смак: можна буде задати безліч параметрів на кшталт множників характеристик персонажа або, наприклад, відімкнути можливість призивати земні втілення богів.

Conan Exiles — розроблюваний виживастик із відкритим світом, події якого розгортатимуться у всесвіті Роберта Говарда, присвяченому Конану Варвару. Головний герой забавки — людина, яку згодом урятує Конан. Steam-версія гри з дочасним доступом вийде 31 січня, версія для Xbox One — навесні в рамках програми попередньої оцінки. Останнім стане реліз версії для PlayStation 4.

Читайте також

Mutant Year Zero: Road to Eden обзавелася ігроладним трейлером

Mutant Year Zero: Road to Eden

Анонс XCOM-подібної гри з антропоморфними тваринами від Bearded Ladies

Mutant Year Zero: Road to Eden

Secret World Legends — нове життя для потойбічного світу

Funcom розповіла про майбутній вміст Conan Exiles

Стрім Conan Exiles | 02.02.2017 о 20:00

Дата виходу та анонсний трейлер виживастика Conan Exiles

Щоденники розробників та скріни виживастика Conan Exiles

PlayNews #228— Conan Exiles, Hearthstone…