Conan Exiles: 40 хвилин ігроладу та ціна в Steam

Учора норвезька студія Funcom улаштувала стрім рольової онлайн-забавки Conan Exiles, що перебуває в розробці. Під час трансляції ігророби показали двобої з іншими гравцями і велетенського аватара бога канібалів Йога з вісьмома мацаками.

Окрім того, розробники оголосили ціну гри. Вона складе близько $30, а вихід забавки з дочасним доступом у Steam відбудеться 31 січня. Funcom планує випустити повну версію гри раніше ніж за рік.

https://www.twitch.tv/funcom/v/116064704

https://www.twitch.tv/funcom/v/116067771

Також учора Funcom оприлюднила свіжий щоденник розробника та нове відео, що показує бойову систему, аватарів богів та їхню руйнівну потужність.

Гра підтримуватиме користувацькі сервери, налаштовані на ваш смак: можна буде задати безліч параметрів на кшталт множників характеристик персонажа або, наприклад, відімкнути можливість призивати земні втілення богів.

Conan Exiles — розроблюваний виживастик із відкритим світом, події якого розгортатимуться у всесвіті Роберта Говарда, присвяченому Конану Варвару. Головний герой забавки — людина, яку згодом урятує Конан. Steam-версія гри з дочасним доступом вийде 31 січня, версія для Xbox One — навесні в рамках програми попередньої оцінки. Останнім стане реліз версії для PlayStation 4.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У MMO Dune: Awakening обіцяють будування споруд та «політичне виживання»

Dune: Awakening

Творці Conan Exiles оновили гру для Xbox Series

Conan Exiles

У Conan Exiles розпочалися безкоштовні вихідні

Conan Exiles

Mutant Year Zero: Road to Eden обзавелася ігроладним трейлером

Mutant Year Zero: Road to Eden

Анонс XCOM-подібної гри з антропоморфними тваринами від Bearded Ladies

Mutant Year Zero: Road to Eden

Secret World Legends — нове життя для потойбічного світу

Funcom розповіла про майбутній вміст Conan Exiles

Стрім Conan Exiles | 02.02.2017 о 20:00