Control з’явиться в Steam 27 серпня

Що ж, 27 серпня шутер Control не лише отримає друге доповнення, яке тісніше поєднає цю гру з Alan Wake, а й нарешті вийде в Steam. До всього, розробники вирішили не розмінюватися та підготували відразу “ультимативне видання”, яке міститиме доповнення The Foundation i AWE, а заодно усі контентні оновлення.

Що цікаво, Ultimate Edition вийде також на Xbox One, PS4 та в Epic Games Store, але пізніше — 10 вересня. Слід також зауважити, що всі покупці консольної версії гри зможуть безкоштовно отримати її поліпшену версію для PS5 та Xbox Series X, коли вона вийде наприкінці. Але! Це стосується тільки Ultimate Edition — власники оригінальної Control, навіть якщо вони згодом придбали доповнення, скористатися цією послугою не зможуть.

Загалом же, якщо ви свого часу проґавили Control, або зумисне чекали її саме в Steam, то ультимативне видання гри буде найкращим способом ознайомитися з найсуперечливішою грою Remedy, повною неймовірно красивих локацій, незвичних ідей і найкращого телекінезу в історії ігротворення (наш огляд).

Читайте також

Оголошено вартість PlayStation 5 в Україні

Коли PlayStation 5 вийде в Україні? Ціна, ігри та вся інша інформація про PS5 (OLDboi)

Відома вся стартова лінійка PS5. Ігри коштуватимуть 80 євро

Нарешті! Sony назвала ціну й дату виходу PlayStation 5

PS5

[ОНОВЛЕНО] Виробництво PlayStation 5 НЕ скоротили на 4 мільйони консолей

PlayStation 5

Halo 3: ODST вийде в Steam наступного тижня

Наступної середи Sony нарешті оголосить вартість PlayStation 5

Що ви отримаєте, придбавши PS5?

Playstation 5

Популярне