Control з’явиться в Steam 27 серпня

Що ж, 27 серпня шутер Control не лише отримає друге доповнення, яке тісніше поєднає цю гру з Alan Wake, а й нарешті вийде в Steam. До всього, розробники вирішили не розмінюватися та підготували відразу “ультимативне видання”, яке міститиме доповнення The Foundation i AWE, а заодно усі контентні оновлення.

Що цікаво, Ultimate Edition вийде також на Xbox One, PS4 та в Epic Games Store, але пізніше — 10 вересня. Слід також зауважити, що всі покупці консольної версії гри зможуть безкоштовно отримати її поліпшену версію для PS5 та Xbox Series X, коли вона вийде наприкінці. Але! Це стосується тільки Ultimate Edition — власники оригінальної Control, навіть якщо вони згодом придбали доповнення, скористатися цією послугою не зможуть.

Загалом же, якщо ви свого часу проґавили Control, або зумисне чекали її саме в Steam, то ультимативне видання гри буде найкращим способом ознайомитися з найсуперечливішою грою Remedy, повною неймовірно красивих локацій, незвичних ідей і найкращого телекінезу в історії ігротворення (наш огляд).

Читайте також

Ghost of Tsushima отримає поліпшену версію для PS5

Nvidia Shield тепер підтримує ґеймпади нового покоління

Nvidia Shield

Підписку EA Play продають зі знижкою 80%

Mass Effect

Valve розробляє щонайменше 3 нових гри. Анонсувати їх можуть до кінця року

Ігротворцям стане легше вбудовувати античіт Denuvo у свої проекти

Denuvo

Control з’явиться у Game Pass для ПК уже цього тижня

Control

Вам не доведеться вдруге купувати Hitman 2, щоб розблокувати її рівні в третій частині

Sony розповіла, які ігри завантажували найчастіше у 2020

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: