Crysis Remastered отримала підтримку DLSS

Crytek продовжують вдосконалювати відносно нещодавнє перевидання першої частини Crysis. Нещодавно для її ПК-версії вийшло оновлення з виправленням цілої низки помилок, а також появою технології DLSS. Вона має розкрити потенціал відеокарт серії RTX від Nvidia та покращити швидкодію проекту.

Серед помилок було виправлено немало графічних проблем, усунено вильоти гри у деяких місцях, повернено звуки у деякі місця, де вони були відсутні. Окрім цього було виправлено ряд помилок і неточностей у посібнику на багатьох мовах. Тепер всі описи та підказки відображаються коректно. Моментами підправлено роботу камери та штучного інтелекту.

На жаль, привніс патч у гру не лише виправлення старих помилок, але й появу нових. Розробники вже знають, що через технологію DLSS не працює згладжування, а ще деякі текстури сильно розмиті. Якщо трасування променів у налаштуваннях встановлено на дуже високому рівні, або “Чи може він запустити Crysis?”, то у деяких автівок можуть бути жовті вікна. Окрім цього трапляються проблеми в роботі розмиття у русі.


Просто зараз на Crysis Remastered у Epic Game Store діє знижка 50%. Проект можна придбати за 215 гривень. Триватиме ця пропозиція до 22 березня, о 21:00 (за київським часом) вона зникне.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Crysis – від успіху до провалу | Як Electronic Arts знищили цю серію? (Я – Тадаші)

untitled 1

Режисер Hitman 3 очолить розробку Crysis 4

crysis

Hunt: Showdown святкує 4 річницю знижками

crytek

Crytek анонсували Crysis 4

Crysis Remastered

Встигніть взяти участь в зимовій події Hunt: Showdown

Запускайте Crysis Remastered, щоб розпочати опалювальний сезон

Crysis Remastered

Перевидання усієї трилогії Crysis вийде наступного місяця

Crysis

У Hunt: Showdown знайшли оселю Шрека

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: