Cyberpunk 2077 матиме мультиплеєр як у Watch Dogs 2?

Список проектів, що пройшли до другого етапу оцінювання польської державної програми GameINN, містить декілька пунктів, що стосуються CD Projekt RED. В офіційному документі не зазначено назву проекту, в рамках якого триває розробка, але наразі відомо лише про одну гру, якою займаються творці «Відьмака» — Cyberpunk 2077. Також збігається жанр: в списку йдеться про рольову гру. Пропонуємо переглянути фрагмент документа.

Створення міста — комплексна технологія створення «живого» міста великих розмірів для грання в реальному часі, що базується на засадах штучного інтелекту та автоматизації, а також ураховує розвиток іноваційних процесів та інструментів, що допомагають створювати високоякісні ігри з відкритим світом.

Досконала анімація — комплексна технологія, що забезпечує значне зростання якості та продуктивності складних анімацій тіла та обличчя для рольових ігор з відкритим світом з урахуванням іноваційних технологічних рішень та унікальних наборів спеціалізованих інструментів.

Кінематографічний вигляд — комплексна технологія, що забезпечує унікальну, кінематографічну якість в рольових іграх з відкритим світом з урахуванням іноваційних технологічних рішень та унікальних наборів спеціалізованих інструментів.

Безшовний мультиплеєр —  комплексна технологія, що забезпечує унікальний ігролад для багатьох гравців з урахуванням можливости пошуку супротивників, керування сеансом, копіювання обʼєктів, а також підтримки різних режимів гри та унікального набору спеціалізованих інструментів.

Якщо відкинути бюрократичні стилістичні фігури з урахуванням особливостей підготовлення документів для державних організацій, отримаємо декілька цікавих висновків.

По-перше, згадка великого живого міста відразу нагадує про виступ Марцина Івінського на GDC, де він відверто сипав компліменти в бік Rockstar Games. Можливо, на нас чекає місцевість, натхненна велетенським густонаселеним Лос-Сантосом?

По-друге, безшовний мультиплеєр: «керування сеансом» цілком може опинитися багатокористувацьким режимом в стилі Watch Dogs 2, коли в будь-яку мить можна без перешкод втрутитися в чужу ігрову сесію.

З анімацією та кінематографічністю все і так зрозуміло: останній «Відьмак» вже більше нагадує епічну кінострічку, ніж скупчення кутів з текстурами з «Готики», і польська студія явно не збирається зупинятися.

20160929093050

Звісно, поки що це тільки проекти, і CD Projekt RED може скасувати їх, якщо додаткового фінансування не буде, але ми молитимемося Богині Креве, Богині Мелітеле та польським посадовцям, аби у «червоних» все вийшло.

GameINN — програма польського Національного центру досліджень та розвитку, спрямована на підвищення конкурентоспроможності польської ігрової індустрії на світовому ринку до 2023 року. Програма зʼявилася завдяки Обʼєднанню польських ігор, яке складають CD Projekt RED, Techland, 11 bit studios, CI Games та інші.

Читайте також

Steam проти EGS: раунд 2! — PlayNews #362

Halo 2: Anniversary

Battlefield V чекає провал? — PlayNews #340

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077. Перші враження від ігроладу

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 матиме таку ж систему квестів, як і The Witcher 3

Cyberpunk 2077

PlayNews #335 — Літня засуха

The Division 2

CD Project RED: “Розробка Cyberpunk 2077 просувається за планом”

Cyberpunk 2077

“Відьмак” святкує 10 років!

PlayNews #293 — Hellblade, Battleborn…

Популярне