Про онлайн Watch Dogs 2

Минулого тижня Ubisoft нарешті показали світу трейлери Watch Dogs 2, аби підготувати їх не тільки до релізу, а й до крутої новини, що має подарувати ґеймерам надію на те, що їх скарги були почуті.

Тут вам тепер і колоритний головний герой у самітній кампанії, і PvP режим “шукача скарбів”, і надзвичайно зручний багатокористувацький кооперативний режим.

CERV

Грати у коопі, судячи за описом, буде тепер суцільне задоволення, адже кожний зустрічний вам гравець-хакер буде частиною DedSec (організації, кхе-кхе, комп’ютерних геніїв), тому й необхідності накидатися на кожного зустрічного не буде. Навпаки, ви зможете у будь-який момент приєднатися до місії іншого гравця. Бачите як хтось втікає від погоні? Що ж, це виглядає весело! Приєднуйтесь, допомагайте та активно взаємодійте з іншими гравцями.

PvP режим навпаки пропонує вам позмагатися з іншими ґеймерами та показати свої навички та спритність. Використовуйте “слуг правопорядку” для знищення чи знешкодження своїх супротивників.

Як ми бачимо, в цій частині онлайн складова гри реалізована набагато краще та вона значно урізноманітнить ігролад, даруючи гравцям декілька десятків зайвих годин у відкритому світі з іншими ґеймерами.

Реліз гри запланований на 15 листопада цього року для Xbox One, PlayStation 4 та PC.

Читайте також

Найкраща ігрова музика 2016

Огляд Watch Dogs 2

Обираємо музичне оформлення року | PUGA 2016

Обираємо лиходія року | PUGA 2016

Обираємо героя року | PUGA 2016

Обираємо історію року | PUGA 2016

Обираємо екшн року | PUGA 2016

Watch Dogs 2 непогано тримається в рейтингах продажів

Популярне