Darksiders 3 уже близько (+ трейлер)

Darksiders зі самісінького початку задумували як тетралогію, де кожному з вершників Апокаліпсису дісталася би окрема гра. На жаль, світ встигли побачити лише ігри про Війну і Смерть, а потім видавець серії врізав дуба. На щастя, компанія Nordic, котра викупила права на серію, після розвалу THQ, заспокоїла фанатів Darksiders — серія житиме й надалі.

Перевидання Warmastered Edition й Deathfinitive Edition не лише актуалізували дилогію для чинного покоління консолей, а й дзвінким доларом переконали видавців, що ігрова спільнота чекає появи третьої частини.

І от це сталося! Спершу в європейському PSN засвітилася Darksiders — Fury’s Collection, а за кілька хвилин на Amazon з’явились перші скріншоти гри.

Як ми давніше припускали, героїнею третьої частини стане Лють — сестра Війни і Смерті, основною зброєю котрої є батіг (і ще трохи магічних штучок) — а події продовжать розгортатися у постапокаліптичному світі, де Люті доведеться знищити Сім Смертних Гріхів.

Хоча Джо Мадуейра, режисер, художник і сценарист попередніх двох частин, не працюватиме у повну силу над Darksiders 3, його фірмовий візуал нікуди не дівся. Втім, не сказати, що гру віддали в чужі руки — студія Gunfire Games майже повністю складається із працівників Vigil. А отже нас знову чекає масштабна гра, котра буде єдиним адекватним аналогом “Зельди” за межами консолей Nintendo.

Вийде Darksiders 3 наступного року, а офіційний анонс, скоріш за все, станеться за день-другий.


ОНОВЛЕНО: А ось і трейлер вже під’їхав.

Читайте також

Biomutant з’явиться у продажу наприкінці травня

Усе ще рано! Biomutant вийде не раніше квітня

Студію 4A Games придбали за 35 000 000 $

Мініатюрна краса: дізнайтеся як знімали трейлер Desperados III

Пригадуєте Kingdoms of Amalur: Reckoning? У серпні вона отримає ремастер

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

THQ Nordic та Koch Media обмінялися правами на декілька серій ігор

Red Faction: Armagedon

Оприлюднено новий трейлер Desperados III з датою релізу

Desperados III

Ремейк SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom отримав дату релізу

SpongeBob SquarePants

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: