Darksiders 3 уже близько (+ трейлер)

Darksiders зі самісінького початку задумували як тетралогію, де кожному з вершників Апокаліпсису дісталася би окрема гра. На жаль, світ встигли побачити лише ігри про Війну і Смерть, а потім видавець серії врізав дуба. На щастя, компанія Nordic, котра викупила права на серію, після розвалу THQ, заспокоїла фанатів Darksiders — серія житиме й надалі.

Перевидання Warmastered Edition й Deathfinitive Edition не лише актуалізували дилогію для чинного покоління консолей, а й дзвінким доларом переконали видавців, що ігрова спільнота чекає появи третьої частини.

І от це сталося! Спершу в європейському PSN засвітилася Darksiders — Fury’s Collection, а за кілька хвилин на Amazon з’явились перші скріншоти гри.

Як ми давніше припускали, героїнею третьої частини стане Лють — сестра Війни і Смерті, основною зброєю котрої є батіг (і ще трохи магічних штучок) — а події продовжать розгортатися у постапокаліптичному світі, де Люті доведеться знищити Сім Смертних Гріхів.

Хоча Джо Мадуейра, режисер, художник і сценарист попередніх двох частин, не працюватиме у повну силу над Darksiders 3, його фірмовий візуал нікуди не дівся. Втім, не сказати, що гру віддали в чужі руки — студія Gunfire Games майже повністю складається із працівників Vigil. А отже нас знову чекає масштабна гра, котра буде єдиним адекватним аналогом “Зельди” за межами консолей Nintendo.

Вийде Darksiders 3 наступного року, а офіційний анонс, скоріш за все, станеться за день-другий.


ОНОВЛЕНО: А ось і трейлер вже під’їхав.

Читайте також

Оприлюднено 16 хвилин ігроладу Darksiders Genesis

Darksiders Genesis

10 ігор, які варто придбати на Геловінському розпродажі

Epic Games Store - Halloween Sale 2019

THQ Nordic повертає 90-ті: гелікоптери Comanche в мультиплеєрі

Comanche

Те, що передувало Gamescom — PlayNews #379

THQ Nordic

Нові Metro та Saints Row уже в розробці

Metro Exodus

Знищити всіх людиськ! THQ Nordic подарує нове життя Destroy All Humans

Destroy All Humans!

Darksiders Genesis — ще один замінник Diablo 4

Хто живе в ананасі на дні? Гра про Боба Губка від THQ Nordic

spongebob-squarepants-battle-bikini-bottom-announcement

Популярне