Darksiders Genesis — ще один замінник Diablo 4

Минулого тижня THQ Nordic натякнула, що скоро покаже нам нову гру в серії Darksiders. І поки десь там, де живе світло дискотек, розробляють повноцінну четверту частину, зустрічайте Darksiders Genesis — діаблоїд, який до всього є приквелом усієї серії.

З одного боку, прикро, що першою грою, де ми зможемо зіграти за четвертого Вершника, Розбрата, стала не Darksiders 4, а відгалуження. З іншого, неабияк тішить, що розробляє гру Джо Мадурейра, творець Darksiders, а отже  Genesis попри свою ізометричність матиме максимально “кошерний” художній стиль.

Події Darksiders Genesis розгортатимуться задовго до першої гри серії. Розбрат і Війна отримали важливе завдання — вистежити Люцифера, надумав порушити давній баланс сили між янголами і демонами. Люцифер наділив окремих старших демонів неймовірною силою, тож тепер двоє Вершників повинні вирушити до Пекла, знищити цих старших демонів і завадити Люциферові вчинити переворот, поки не стало запізно.

Війна, як завжди покладається на свій меч та невеликий арсенал спецприйомів, а от Розбрат — спритний майстер вогнепальної зброї. Ну і ясна річ, отакий дует двох братів неабияк натякає на можливий кооператив.

Вийде гра десь до кінця 2019 року на всіх чотирьох платформах — Xbox One, PS4, Switch і ПК (а точніше у Steam)

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Найкраща гра Blizzard із часів Warcraft III» — перші оцінки Diablo IV

diablo 4 lilith 2

THQ Nordic пожертвував 498 тис. євро українцям

thqnordic logo

У Diablo 4 не вийде грати вічно — гра має надскладного “фінального” боса

diablo iv

Diablo 4 йде на золото після змін за підсумками відкритого тестування

diablo 4

Розробники Diablo 4 працюють над розв’язанням проблеми з GPU

diablo 4 lilith 2

Усе, що потрібно знати про бету Diablo IV після 20 годин (Артем Лис)

diablo iv thumb 2 2

Стрім бети Diablo 4

fjz1esywqaaqywk

У березні пройде відкрите бета-тестування Diablo 4

Diablo IV

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: