Darksiders Genesis — ще один замінник Diablo 4

Минулого тижня THQ Nordic натякнула, що скоро покаже нам нову гру в серії Darksiders. І поки десь там, де живе світло дискотек, розробляють повноцінну четверту частину, зустрічайте Darksiders Genesis — діаблоїд, який до всього є приквелом усієї серії.

З одного боку, прикро, що першою грою, де ми зможемо зіграти за четвертого Вершника, Розбрата, стала не Darksiders 4, а відгалуження. З іншого, неабияк тішить, що розробляє гру Джо Мадурейра, творець Darksiders, а отже  Genesis попри свою ізометричність матиме максимально “кошерний” художній стиль.

Події Darksiders Genesis розгортатимуться задовго до першої гри серії. Розбрат і Війна отримали важливе завдання — вистежити Люцифера, надумав порушити давній баланс сили між янголами і демонами. Люцифер наділив окремих старших демонів неймовірною силою, тож тепер двоє Вершників повинні вирушити до Пекла, знищити цих старших демонів і завадити Люциферові вчинити переворот, поки не стало запізно.

Війна, як завжди покладається на свій меч та невеликий арсенал спецприйомів, а от Розбрат — спритний майстер вогнепальної зброї. Ну і ясна річ, отакий дует двох братів неабияк натякає на можливий кооператив.

Вийде гра десь до кінця 2019 року на всіх чотирьох платформах — Xbox One, PS4, Switch і ПК (а точніше у Steam)

Читайте також

Desperados 3 отримала новий трейлер та інформацію про реліз

Gothic таки отримає рімейк! Утім, доведеться зачекати

Словацькі розробники зроблять шутер під крилом THQ Nordic

DayZ

Реліз Biomutant може відбутися вже в березні

Отримайте перші дві частини Darksiders та STEEP безкоштовно!

Оприлюднено 16 хвилин ігроладу Darksiders Genesis

Darksiders Genesis

Перший анонс BlizzCon 2019 – Diablo 4!

Diablo IV

Чи слід чекати Diablo 4 на Blizzcon?

Популярне