Дата релізу Sword Coast Legends для Linux, Mac та PC

SwordCoastLegends

Незалежні розробники n-Space і Digital Extremes повідомляють, що реліз Sword Coast Legends — RPG, дія якої відбувається у всесвіті Dungeons & Dragons (D & D) Forgotten Realms від Wizards of the Coast станеться 29 вересня в Steam для PC, Mac і Linux. Версії Sword Coast Legends для PlayStation 4 і Xbox One вийдуть наприкінці 2015 року. Студії також заявили, що в усі чинні та майбутні замовлення Sword Coast Legends безкоштовно увійде найперше DLC Rage of Demons. Зараз Sword Coast Legends доступна для замовлення в Steam і PlayStation Store.

Розробники пояснили, чому дата релізу була змінена:

Ми з великим нетерпінням чекаємо тієї миті, коли покажемо всім те, що ми зробили в Sword Coast Legends, але здається, що нашим босам з підземелля потрібно трохи більше очок здоров’я… Ларетару потрібно ще більше шотландського акценту… і в самій грі начебто чогось не вистачає. А якщо без жартів, то наші фанати заслуговують захопливу і динамічну ролівку на кшталт Dungeons & Dragons у світі кооперативних мультиплеєрних ігор. І якщо це означає, що гра потребує додаткового часу для балансування, налаштування і загальної доробки — хай буде так.

Приємно чути, що розробники бажають випустити в світ високоякісний продукт і роблять все, що можуть, аби гравці були задоволені. Що з цього вийде, дізнаємося 29 вересня, а поки що можете замовити гру в Steam.

Читайте також

Sword Coast Legends матиме дочасну версію

E3 2015: Sword Coast Legends — дата виходу та перші подробиці

Анонс класичної D&D-RPG Sword Coast Legends

PlayNews #180 — Star Wars: Battlefront, Godus…

Продажі Xbox One X різко виросли… бо її плутають з Xbox Series X

Хто ж виграв “Еммі 2020”?

The Game Awards 2020 проведуть 10 грудня

The Game Awards 2018

Ігри на Xbox тепер можна завантажити ще до покупки

Популярне