Dead Island 2 досі не вийшла, та в неї можна зіграти

Напевне, ви знаєте про сумну долю Dead Island 2. Якщо ж ні, то коротко нагадаємо. Сиквел Dead Island було анонсовано ще у 2014 році на E3, розробкою займалася ігротворча студія Yager Development. Наступного року стало відомо, що проект передали іншим розробникам, Sumo Digital, а видавець обіцяв, що намагатиметься довести гру до релізу. Але і це ще не все: у 2019 році THQ Nordic повідомили, що проект знову змінив розробника — цього разу проект передали у руки Dambuster Studios.

І ось надворі 2020 рік, про гру досі нічого не чути, але хакери вирішили зробити нам подарунок і злили білд Dead Island 2, датований 2015 роком, коли нею займалися ще Yager Development. Зараз у мережі ви можете знайти купу скріншотів, відео та навіть саму збірку. ЇЇ ми вкрай не рекомендуємо завантажувати і тим паче запускати. Кажуть, що багато хто заливає в інтернет білд, наповнений вірусами і усіляким іншим шкідливим непотребом.

У збірці чимало баґів та недопрацювать. Багато моделей замінено заглушками, а поведінка супротивників залишає бажати кращого, але варто зауважити, що у 2015 році гра перебувала в активній фазі розробки, тож скаржитися на якість не варто.

Читайте також

Dead Island 2 все ще знаходиться в розробці

Нові Metro та Saints Row уже в розробці

Metro Exodus

Розробкою Dead Island 2 займуться британці з Sumo Digital

Яка подальша доля Dead Island 2?

Dead Island 2 перенеслася

DONTNOD розробляють нову гру… і це знову не Life is Strange 3

life is strange

NieR Replicant ver.1.22474487139… вийде 22 квітня

NieR Replicant

Football Manager вийде на Xbox вперше за 13 років

football manager 2021

Популярне