​Deathtrap — про персонажа Чаклунку

Компанія Neocore продовжує тизерити Deathtrap, свою нову іграшку у жанрі tower-defense. Сьогодні вони розповіли про ігрового персонажа Чаклунку.

Чаклунка прийшла з одного із плавучих островів Теміні, з Повзучого монастиря, де мудреці навчають своїх учнів, що чорнило — матеріал самого творіння — можна підкорити і використовувати для практичних цілей. Простий люд називає це магією, але Чарівниця ставиться до цього, як до ремісництва. Оскільки Чаклунка була вихована у місці, де життя обертається навколо історії та таємниць Теміні, не кажучи вже про пророцтва, то вона — доволі таки похмурий персонаж, який у всьому бачить знаки та передвістя. Вона не носить звичайну зброю зброю, але її ремесло робить її загрозливою і навіть смертельно небезпечною“.

810ac9cabc9483e062e975afcb5202ab

Понад те Чаклунка ще збіса симпатична і очевидячки матиме кілька варіантів зовнішності. Непогано, як для вежоборонної іграшки, що виросла із міні-гри теж-таки неокорівської рубанки The Incredible Adventures of Van Halsing.

Вихід Deathtrap у Steam назначено на цю осінь.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Огляд Deathtrap

Релізний трейлер вежоборонної Deathtrap

Відеопосібник Deathtrap — частина третя

Дата виходу фінальної версії Deathtrap

Офіційні відеоґайди Deathtrap — частина перша

Кооперативний режим у Deathtrap вже доступний

Перші враження — Deathtrap

Старт Deathtrap в дочасному доступі