Дефіцит PS5 триватиме до середини 2022 року

Хоча формально PS5 з’явилася у продажу ще в листопаді, придбати консоль досі напрочуд складно, незалежно від того, де ви живете — в Україні, Франції, Японії чи США. Спершу скидалося, що компанія просто недооцінила підвищений попит та не встигла підготувати достатньо велику стартову партію, що потім підвтерджував Джим Раян і запевняв, що проблему буде подолано за лічені місяці.

Та як виявилося, причиною цього став дефіцит напівпровідникових мікрочіпів, який до весни набрав колосального розмаху — Apple та Samsung відклали релізи своїх нових продуктів, автоконцерни забивають власні стоянки недоробленими машинами, а виробники відеокарт просто бідкаються і розводять руками. Тож недостача консолей — це ще квіточки.

На тлі цієї проблеми Sony зібрала своїх керівників на термінову нараду. Опісля фінансовий директор компанії Хірокі Тотокі повідомив, що Sony передбачає дефіцит консолей щонайменше до середини 2022 року. Мовляв, навіть якщо компанії і вдасться відхопити собі значну партію чіпів, це навіть близько не задовольнить попит, який невпинно зростає.

Слушні слова, зважаючи, що навіть за обмеженої кількості консолей темпи продажу PS5 (наш огляд) перевищують аналогічні показники PlayStation 4.

Читайте також

Sony готує свій аналог підписки Game Pass

Sony Playstation

За мотивами “Матриці” випустять гру на PS5?

untitled 1

Стали відомими ігри для Playstation Plus на грудень

Sony Playstation

1 рік з PlayStation 5 (Таємна кімната)

1 рік з playstation 5

PlayStation розпочала масштабний розпродаж до Чорної П’ятниці

PlayStation

Marvel’s Guardians of the Galaxy тепер підтримує рейтрейсинг на консолях

Marvel’s Guardians of the Galaxy

Чому варто полюбити Final Fantasy 7 Remake на PS4/PS5 (Таємна кімната)

Final Fantasy 7 Remake (PS4PS5)

Моя ігрова осінь. Вересень (Far Cry Vengeance, Endless Ocean, Phantasy Star, Final Fantasy 7 Remake) (Таємна кімната)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: