Дефіцит PS5 триватиме до середини 2022 року

Хоча формально PS5 з’явилася у продажу ще в листопаді, придбати консоль досі напрочуд складно, незалежно від того, де ви живете — в Україні, Франції, Японії чи США. Спершу скидалося, що компанія просто недооцінила підвищений попит та не встигла підготувати достатньо велику стартову партію, що потім підвтерджував Джим Раян і запевняв, що проблему буде подолано за лічені місяці.

Та як виявилося, причиною цього став дефіцит напівпровідникових мікрочіпів, який до весни набрав колосального розмаху — Apple та Samsung відклали релізи своїх нових продуктів, автоконцерни забивають власні стоянки недоробленими машинами, а виробники відеокарт просто бідкаються і розводять руками. Тож недостача консолей — це ще квіточки.

На тлі цієї проблеми Sony зібрала своїх керівників на термінову нараду. Опісля фінансовий директор компанії Хірокі Тотокі повідомив, що Sony передбачає дефіцит консолей щонайменше до середини 2022 року. Мовляв, навіть якщо компанії і вдасться відхопити собі значну партію чіпів, це навіть близько не задовольнить попит, який невпинно зростає.

Слушні слова, зважаючи, що навіть за обмеженої кількості консолей темпи продажу PS5 (наш огляд) перевищують аналогічні показники PlayStation 4.

Читайте також

Мальована BloodRayne Betrayal отримає перевидання

The Medium вийде на PlayStation 5 у вересні

The Medium

Sony та Balenciaga випустили футболки PS5, дорожчі за саму консоль

Трилогія Crysis Remastered з’явиться у продажу восени

The Elder Scrolls Online для PS5 та Xbox Series перенесли на 15 червня

У PlayStation Store почався масштабний розпродаж

Days of Play

Післязавтра Sony покаже ігролад Horizon: Forbidden West

Sackboy: A Big Adventure отримає кросовер із Returnal

Sackboy: A Big Adventure

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: