День Народження Антона 2021. Шалений Стрім (81+)

UPD. Стрім відбудеться 25.12.2021. Старт орієнтовно о 16:00-17:00. Тривалість 5+ годин :)


̶Т̶а̶к̶о̶г̶о̶ ̶щ̶е̶ ̶н̶е̶ ̶б̶у̶л̶о̶!̶ ̶А̶ ̶м̶о̶ж̶е̶,̶ ̶і̶ ̶н̶е̶ ̶б̶у̶д̶е̶ ̶в̶ж̶е̶ ̶н̶і̶к̶о̶л̶и̶!̶

Таке вже було минулого року і повториться цього!

11 грудня наш Антон святкує свій 737 День Народження! А вже за два тижня (приблизно 23 грудня), після того, як відійде від своїх гулянь, він проведе святковий стрім і гратиме в ігри, які йому подарують! Чому саме 23.12? Тому що 22.12 стартує зимовий розпродаж Steam, що дозволить ще й зекономити на придбані подарунка, хоча менш цінним він від цього не стане.

До всього цього шаленства можете долучитись і ви! Достатньо додати його в друзі в Steam (Zslife) та надіслати в подарунок усе, що ви забажаєте! Чим трешовішою буде гра, тим краще, але і від нормальних він не відмовиться.

Як і минулого разу я планую приділити кожній грі по 30+/- хвили стріму. Все залежатиме від кількості ігор. Якщо треба буде — проведу два стріми :) Також я пострімлю ті ігри, що долетіли мені минулого року після стріму чи під час його проведення.

Насправді у мене є підступний план (знову ж як і минулого року) щодо стріму на День Народження, але це буде приємний (сподіваюсь) сюрприз для присутніх на ньому людей.

Тож якщо ви хочете порадувати Антона, або змусити його страждати — надсилайте йому ігри у профіль. Також ви можете це зробити, якщо ви розробник і хочете показати свою гру — все у ваших руках.

А ось перші ігри-подарунки! Дякуємо Teskraal, SteelStorm, Миколі Єрьоміну, lahti, Eudgen, Володимиру Вітовському, VORON, Symargl, John_Hawk та Максиму Калашнику!
+ минулорічні Yakuza 0 від Bypip та BROFORCE від… на жаль інформація не зберегрлась :( Якщо той, хто подарував цю гру прочитає це — напишіть нам, будь ласка.

Антон дивиться на ці подарунки та плаче! Це сльози вдячності та щастя!
Якщо ви не знаєте яку гру подарувати, то зазирніть до його “бажать” в Steam. Там є багато забавок на будь-який смак та бюджет (чим дешевше гра, тим краще та веселіше може бути стрім).

Читайте також

Стрім робіт із Ukrainian Visual Novel Jam (ч.11) — сьогодні о 20:00

visual novel jam

Стрім Judgment

judgment image 2

Стрім Call of Duty: Modern Warfare II Open Beta

1inuo7vtdbmad9c1efdzgb9r

Стрім Assassin’s Creed

Assassin's Creed

Стрім Midnight Fight Express

Midnight Fight Express

Стрім українського шутера Shatterline

frag lab shatterline 00

Стрім Saints Row

Saints Row (2022)

Ретрострім Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: