День Народження Антона 2021. Шалений Стрім (81+)

UPD. Стрім відбудеться 25.12.2021. Старт орієнтовно о 16:00-17:00. Тривалість 5+ годин :)


̶Т̶а̶к̶о̶г̶о̶ ̶щ̶е̶ ̶н̶е̶ ̶б̶у̶л̶о̶!̶ ̶А̶ ̶м̶о̶ж̶е̶,̶ ̶і̶ ̶н̶е̶ ̶б̶у̶д̶е̶ ̶в̶ж̶е̶ ̶н̶і̶к̶о̶л̶и̶!̶

Таке вже було минулого року і повториться цього!

11 грудня наш Антон святкує свій 737 День Народження! А вже за два тижня (приблизно 23 грудня), після того, як відійде від своїх гулянь, він проведе святковий стрім і гратиме в ігри, які йому подарують! Чому саме 23.12? Тому що 22.12 стартує зимовий розпродаж Steam, що дозволить ще й зекономити на придбані подарунка, хоча менш цінним він від цього не стане.

До всього цього шаленства можете долучитись і ви! Достатньо додати його в друзі в Steam (Zslife) та надіслати в подарунок усе, що ви забажаєте! Чим трешовішою буде гра, тим краще, але і від нормальних він не відмовиться.

Як і минулого разу я планую приділити кожній грі по 30+/- хвили стріму. Все залежатиме від кількості ігор. Якщо треба буде — проведу два стріми :) Також я пострімлю ті ігри, що долетіли мені минулого року після стріму чи під час його проведення.

Насправді у мене є підступний план (знову ж як і минулого року) щодо стріму на День Народження, але це буде приємний (сподіваюсь) сюрприз для присутніх на ньому людей.

Тож якщо ви хочете порадувати Антона, або змусити його страждати — надсилайте йому ігри у профіль. Також ви можете це зробити, якщо ви розробник і хочете показати свою гру — все у ваших руках.

А ось перші ігри-подарунки! Дякуємо Teskraal, SteelStorm, Миколі Єрьоміну, lahti, Eudgen, Володимиру Вітовському, VORON, Symargl, John_Hawk та Максиму Калашнику!
+ минулорічні Yakuza 0 від Bypip та BROFORCE від… на жаль інформація не зберегрлась :( Якщо той, хто подарував цю гру прочитає це — напишіть нам, будь ласка.

Антон дивиться на ці подарунки та плаче! Це сльози вдячності та щастя!
Якщо ви не знаєте яку гру подарувати, то зазирніть до його “бажать” в Steam. Там є багато забавок на будь-який смак та бюджет (чим дешевше гра, тим краще та веселіше може бути стрім).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Палаючий стрім World of Warcraft: Cataclysm Classic

untitled

Стрім “Ферма Тарнавського” Епізод Перший (Завтра о 10 ранку)

farm notext

Тиждень стрімів УСІХ ігор Ninja Theory (Bleeding Edge)

Bleeding Edge

Комбінований стрім Little Kitty, Big City та Animal Well

Little Kitty, Big City & Animal Well

Тиждень стрімів УСІХ ігор Ninja Theory (Hellblade: Senua’s Sacrifice)

Hellblade: Senua's Sacrifice

Тиждень стрімів УСІХ ігор Ninja Theory (DmC: Devil May Cry)

dmc devil may cry

Тиждень стрімів УСІХ ігор Ninja Theory (Enslaved: Odyssey to the West)

enslaved desert odyssey 450968 3840x2400

Стрім на вибір. Субота на колесах: подорож Америкою

need for speed the run scene 1280x720 wallpaper 7461