День народження Ґейба — давайте ділитися приємними спогадами

Так-так, саме сьогодні, 3 листопада, народилася одна із найвидатніших постатей ігрової індустрії. Месія знижок, проповідник Half-Life, король цифрової дистрибуції, кіберспортивний новатор… У нього багато імен, але всі ми кличемо його Ґейбом Ньюеллом.

Сьогодні йому виповнюється 59 років, а це означає, що настав час згадати декілька приємних моментів, пов’язаних з цим дядьком, побажати йому довгих літ життя… та послухати слова глави Valve, адресовані усім читачам порталу PlayUA. Сподіваємося, це не остання подібна приємність, яку разом зі стандартом регіональних цін, оплати гривнею та можливістю українізувати Steam він подарував нам за останні роки. Бажаємо щастячка, здоров’ячка і внуків, як на небі зірочок!

Які моменти, пов’язані з Ґейбом Ньюеллом і Valve, вам запам’яталися найбільше? Коли ви вперше зареєструвалися у Steam? Можливо ви просто фанат Half-Life, Portal, Left 4 Dead, Dota 2 чи Counter-Strike? Давайте ділитися своїми спогадами у коментарях… У такий день гріх не згадати про першу покупку зі знижкою 95%.

Читайте також

Що подарувати подрузі на День Народження: топ 5 чудових ідей

onecard 01

«Видавництву» уже 6 років і якраз під цю дату вони отримали ґрант Creative Europe

Der Umfall

День Народження Антона 2021. Шалений Стрім (81+)

Антон Зімін

PlayUA 12 років. Що далі? (+Запис стріму)

PlayUA 12

Чутки: Valve працює над консоллю, що нагадує Nintendo Switch

Steam

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

[Спроба 2] День Народження Антона. Шалений Стрім о 21:00 (81+)

Ґейб Нюелл запустить гнома з ігор Valve у космос

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: