День народження Ґейба — давайте ділитися приємними спогадами

Так-так, саме сьогодні, 3 листопада, народилася одна із найвидатніших постатей ігрової індустрії. Месія знижок, проповідник Half-Life, король цифрової дистрибуції, кіберспортивний новатор… У нього багато імен, але всі ми кличемо його Ґейбом Ньюеллом.

Сьогодні йому виповнюється 59 років, а це означає, що настав час згадати декілька приємних моментів, пов’язаних з цим дядьком, побажати йому довгих літ життя… та послухати слова глави Valve, адресовані усім читачам порталу PlayUA. Сподіваємося, це не остання подібна приємність, яку разом зі стандартом регіональних цін, оплати гривнею та можливістю українізувати Steam він подарував нам за останні роки. Бажаємо щастячка, здоров’ячка і внуків, як на небі зірочок!

Які моменти, пов’язані з Ґейбом Ньюеллом і Valve, вам запам’яталися найбільше? Коли ви вперше зареєструвалися у Steam? Можливо ви просто фанат Half-Life, Portal, Left 4 Dead, Dota 2 чи Counter-Strike? Давайте ділитися своїми спогадами у коментарях… У такий день гріх не згадати про першу покупку зі знижкою 95%.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Valve затролила гендиректора Epic Games у діловій переписці стосовно комісії в Steam

Epic Games Steam vs

Valve анонсували Steam Deck OLED

steam deck oled main

Видавництво Vovkulaka анонсувало «Інкал». Вони святкують день народження, а подарунки отримуємо ми!

Інкал

Що подарувати подрузі на День Народження: топ 5 чудових ідей

onecard 01

«Видавництву» уже 6 років і якраз під цю дату вони отримали ґрант Creative Europe

Der Umfall

День Народження Антона 2021. Шалений Стрім (81+)

Антон Зімін

PlayUA 12 років. Що далі? (+Запис стріму)

PlayUA 12

Чутки: Valve працює над консоллю, що нагадує Nintendo Switch

Steam