Дені Вільнев майже закінчив сценарій продовження “Дюни”

Режисер Дені Вільнев розповів, як просувається робота над другою частиною стрічки “Дюна”. У подкасті The Hollywood Reporter Вільнев підтвердив, що сценарій фільму вже практично закінчено і невдовзі він разом із художниками сяде за розкадрування. А поки художник-постановник “Дюни” Патріс Верметт працює над новими елементами стрічки самостійно.

Це найкраща частина моєї роботи — я просто дивлюся собі в стелю, думаю про фільм і мрію. Обожнюю таке. Це момент, коли дається, що тобі все до снаги… поки тебе не приведе до тями компняк від реальності.

Також Вільнев напрочуд радий тому факту, що IMAX-кінотеатри всього світу просять повернути “Дюну” в прокат, настільки добре фільм показав себе в часи пандемії. Бо зазвичай IMAX показують новинки 2-3 тижні, а потім вони переходять на “звичайні” екрани, проте “Дюна” змогла вчинити щось справді безпрецедентне в наш час. І це Вільнев вважає своєю найбільшою перемогою, бо за його словами “Дюна” якраз і була створена для IMAX.

Зйомки провження “Дюни” (наш огляд) розпочнуться влітку, а прем’єра стрічки запланована на жовтень 2023 року. Звісно, якщо не буде перенесень через пандемію.

Читайте також

У «Дюні» могла бути сцена, дорожча за весь фільм

дюна

Несподіванки є: оголошено номінантів на “Оскар 2022”

Оскар 2022

“Плаґін” не з дешевих: чому “Дюна” так виглядає

dune2021

«Дюна» отримає продовження

ДЮНА / DUNE (2021)

ДЮНА – ОГЛЯД без спойлерів l ПАН КАРПАН

Dune

34 млн ₴ за 5 днів — “Дюна” стала лідером українського кінопрокату

ДЮНА / DUNE (2021)

Огляд фільму «Дюна»

ДЮНА / DUNE (2021)

Не зовсім адаптація — Огляд коміксу «Дюна. Книга 1»

Дюна. Книга 1

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: