Destroy All Humans! з’явиться на Nintendo Switch цього літа
Минулого року в середині літа розробники з ігротворчої студії Black Forest Games випустили перевидання Destroy All Humans!. Рімейк екшну про прибульців побачив світ на ПК, PlayStation 4 та Xbox One. Гру відносно непогано прийняли критики та гравці, тож автори вирішили розширити список платформ, на яких вона доступна.
Вчора видавець THQ Nordic анонсував версію проекту для Nintendo Switch, а заодно розповів, коли саме він завітає на портативну консоль. Станеться це вже цього літа, а саме 29 червня. До складу версії гри для Switch увійдуть всі коли-небудь випущені скіни для головного героя.
Також було анонсовано два колекційних видання Destroy All Humans! вони міститимуть фігурку, 6 карток, рюкзак та іграшку у вигляді головного героя, і брелок. Відрізняються два видання однією великою фігуркою. У Crypto-137 Edition буде фігурка головного героя, а у DNA Collector’s Edition ціла композиція з летючого космічного корабля, прибульця та корови, яку він захоплює. А ще у цьому виданні не буде рюкзака. Обидва колекційних видання продаватимуть лише у країнах Європи.