Destroy All Humans! з’явиться на Nintendo Switch цього літа

Минулого року в середині літа розробники з ігротворчої студії Black Forest Games випустили перевидання Destroy All Humans!. Рімейк екшну про прибульців побачив світ на ПК, PlayStation 4 та Xbox One. Гру відносно непогано прийняли критики та гравці, тож автори вирішили розширити список платформ, на яких вона доступна.

Вчора видавець THQ Nordic анонсував версію проекту для Nintendo Switch, а заодно розповів, коли саме він завітає на портативну консоль. Станеться це вже цього літа, а саме 29 червня. До складу версії гри для Switch увійдуть всі коли-небудь випущені скіни для головного героя.

Також було анонсовано два колекційних видання Destroy All Humans! вони міститимуть фігурку, 6 карток, рюкзак та іграшку у вигляді головного героя, і брелок. Відрізняються два видання однією великою фігуркою. У Crypto-137 Edition буде фігурка головного героя, а у DNA Collector’s Edition ціла композиція з летючого космічного корабля, прибульця та корови, яку він захоплює. А ще у цьому виданні не буде рюкзака. Обидва колекційних видання продаватимуть лише у країнах Європи.

Читайте також

Звіт з цифрової виставки THQ Nordic

THQ Nordic

Destroy All Humans! 2 Reprobed захопить Землю наприкінці серпня

Destroy All Humans! 2 Reprobed

Боб Губко, Outcast та Jagged Alliance 3: що показали на презентації THQ Nordic

Darksiders III вийде на Nintendo Switch

THQ Nordic викупили авторів Duke Nukem

duke nukem

Після 11 років відсутності, Second Sight повернулася до Steam

Second Sight

THQ Nordic створили нову студію, що займатиметься рімейком Gothic

Biomutant з’явиться у продажу наприкінці травня

Biomutant

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: