Diablo Immortal може не вийти в Китаї через жарт про «ведмедя»

Diablo Immortal повинна була вийти на китайському ринку 23 червня, але щось пішло не так. Blizzard Entertainment та її партнер NetEase у Китаї за кілька днів до релізу несподівано заявили, що він відкладається, начебто задля покращення оптимізації і охоплення підтримки більшої кількості пристроїв. Проте це звучить, як повна нісенітниця, адже на заході гра вже заробила $24 000 000 лише за два тижні.

В Інтернеті головною причиною відкладення релізу вважають пост, що був зроблений на офіційній сторінці Diablo Immortal у Weibo, популярному у Китаї сайті для мікроблогів. Зміст цього поста: «Чому ведмідь не йде у відставку…». Під словом «ведмідь» мали на увазі Сі Цзіньпіна — голову КНР, в якого лице нагадує Вінні Пуха. В Інтернеті це вже давно стало мемом, проте у Китаї за його згадку вам буде непереливки, незалежно від того чи ви звичайна людина, чи велика ігрова компанія. Ще масла у вогонь підливає те, що пост був зроблений зі Сполучених Штатів, про це свідчать обведені ієрогліфи «美国». Під усіма іншими дописами містяться ієрогліфи «广东», тобто Гуандун, Китай.

Diablo Immortal офіційно не заборонили у Китаї, але цей пост дуже сильно вдарив по акціях NetEase, тож цілком можливо, що це повпливає і на наступні релізи Blizzard у Китаї.

Це вже не перша країна, де у Diablo Immortal є проблеми з виходом, наприклад у Бельгії та Нідерландах гра взагалі не запускалась через політику країн, щодо лутбоксів. Проте потенційна втрата китайського ринку дуже погана звістка для Blizzard, адже в першу чергу саме для нього гру розробляли.

Нашу ж думку стосовно Diablo Immortal можете почитати у цій статті.

Читайте також

50% гравців у Diablo Immortal ніколи раніше не грали в Diablo

Diablo Immortal

Лутбокси зникнуть з крамниці Overwatch цього місяця

лутбокс

Коротенький відеозапис закритої бети Diablo 4 потрапив до мережі

Diablo 4

Diablo Immortal заробила вже понад 100 мільйонів доларів

diablo immortal

WoW: Wrath of the Lich King Classic вийде наприкінці вересня

wow lich king

В Overwatch 2 з’явиться персонаж-лисичка

overwatch 2 blizzard devs upset and annoyed by delays 4vkv

Heroes of the Storm більше не отримуватиме нового контенту

Heroes of the Storm

В Overwatch 2 збільшили дупці Трейсер і D.va

overwatch 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: