web analytics

Diablo Immortal може не вийти в Китаї через жарт про «ведмедя»

Diablo Immortal повинна була вийти на китайському ринку 23 червня, але щось пішло не так. Blizzard Entertainment та її партнер NetEase у Китаї за кілька днів до релізу несподівано заявили, що він відкладається, начебто задля покращення оптимізації і охоплення підтримки більшої кількості пристроїв. Проте це звучить, як повна нісенітниця, адже на заході гра вже заробила $24 000 000 лише за два тижні.

В Інтернеті головною причиною відкладення релізу вважають пост, що був зроблений на офіційній сторінці Diablo Immortal у Weibo, популярному у Китаї сайті для мікроблогів. Зміст цього поста: «Чому ведмідь не йде у відставку…». Під словом «ведмідь» мали на увазі Сі Цзіньпіна — голову КНР, в якого лице нагадує Вінні Пуха. В Інтернеті це вже давно стало мемом, проте у Китаї за його згадку вам буде непереливки, незалежно від того чи ви звичайна людина, чи велика ігрова компанія. Ще масла у вогонь підливає те, що пост був зроблений зі Сполучених Штатів, про це свідчать обведені ієрогліфи «美国». Під усіма іншими дописами містяться ієрогліфи «广东», тобто Гуандун, Китай.

Diablo Immortal офіційно не заборонили у Китаї, але цей пост дуже сильно вдарив по акціях NetEase, тож цілком можливо, що це повпливає і на наступні релізи Blizzard у Китаї.

Це вже не перша країна, де у Diablo Immortal є проблеми з виходом, наприклад у Бельгії та Нідерландах гра взагалі не запускалась через політику країн, щодо лутбоксів. Проте потенційна втрата китайського ринку дуже погана звістка для Blizzard, адже в першу чергу саме для нього гру розробляли.

Нашу ж думку стосовно Diablo Immortal можете почитати у цій статті.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: Xbox у скрутному становищі, надія лише на Call of Duty і мультиплатформу

call of duty

Прибутки Xbox ростуть, попри невтішні продажі консолей

xbox

BlizzCon 2024 скасовано

Activision Blizzard

Екскерівник Blizzard вважає, що гравцям варто залишати чайові розробникам

Чайові гроші

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Розробники скаржаться на недоцільність підтримки Xbox

xbox

Overwatch 2 залишила своїх розробників без бонусів

p.ua.overwatch 2

У World of Warcraft з’явилася піратська королівська битва

4273505 wowplunderstormreveal