DOOM AWARDS — Нова яскрвава подія для фанатів класики!

За останні 30 років спільнота DOOM постійно зростала і здобула велику кількість прихильників. Усвідомлюючи це, група членів іспанської групи Boomers Dimension, присвяченої любові до жанру бумер-шутерів, об’єдналася, щоби створити свіжу й сучасну ініціативу з нагородження DOOM AWARDS. Їхньою метою було кинути виклик чинній системі відзнак найкращих проєктів, яку з 2004 року очолює CACOWARDS.

Організатори бажають підвищити увагу до конкретних проєктів, оскільки за нинішньої системи багато з них залишаються невідомими широкому загалу. Крім того, існуюча система покладається на суддів, які визначають переможців, і на них можуть впливати особисті інтереси. За допомогою нової системи вони прагнуть зробити голосування й остаточний вибір більш відкритим та відокремленим від особистих інтересів, оскільки переможці будуть визначатися виключно на основі отриманих голосів.

У перший рік оцінювання буде зосереджено на проєктах, безпосередньо пов’язаних з відеогрою DOOM, включно з незалежними іграми, створеними за допомогою ID TECH ENGINE для GZDOOM. Цього року будуть обирати переможців у таких номінаціях:

Відзнаки в галузі створення мап:

 • Найкращий набір мап
 • Найкраща однокористувацька мапа
 • Найкраща мапа для режиму «Знищення»

Відзнаки в галузі модингу:

 • Найкраща модифікація
 • Найкраща  глобальна конверсія
 • Найкраща гра на рушії IDTECH
 • Найкраще доповнення

Відзнаки для мультимедійних ресурсів:

 • Найкращий саундтрек
 • Найкраще програмне забезпечення

Відзнака за досягнення в галузі:

 • Найкращий автор
 • Найкращий творець контенту

Спеціальні нагороди:

 • Відзнака від організаторів

У майбутньому планується розширити програму та включити до неї нові ігри.

DOOM AWARDS ґрунтується на фундаментальних принципах:

Об’єктивність: Об’єктивність необхідна для того, щоб забезпечити прийняття рішень на основі вимірюваних критеріїв. Чіткі критерії оцінки встановлюються, щоб гарантувати справедливий і неупереджений процес відбору.

Прозорість: Прозорість є ключовим фактором для того, щоб зробити процес відбору доступним для усіх. Детальна інформація про критерії оцінювання та процес відбору публікується.

Рівність: Забезпечуються рівні можливості для всіх учасників, незалежно від особистих характеристик. Справедливі та об’єктивні критерії оцінки послідовно застосовуються до всіх кандидатів без дискримінації.

Досвід: Поінформовані та збалансовані рішення приймаються, спираючись на величезний досвід нашої команди модераторів.

Наразі DOOM AWARDS має трьох партнерів. Першим є журнал E1M1 на чолі з головним редактором Джейком Парром (The Voice). Це видання займається пошуком найцікавішої інформації зі світу бумер-шутерів, розповідаючи про нові ігри та досліджуючи становлення жанру загалом. Журнал виходить у друкованому та електронному вигляді.

Другий — це цифровий журнал THE DOOM MASTER WADAZINE під керівництвом редактора Крістіана Блера (Endless). Це онлайн видання, що ставить на меті зібрати все зі світу DOOM та максимально дотичного до нього. Його читачі жартома себе називають думозалежними.

Третій — це DOOMER BOARD,один із найбільших технічних форумів, присвячених модингу гри, що має активну спільноту і став відправною точкою для багатьох успішних проєктів.

DOOM AWARDS обіцяє інклюзивну та справедливу платформу, яка дозволить спільноті брати активну участь у процесі номінування й голосування. Акцентуючи на прозорості й об’єктивності, нагороди мають на меті продемонструвати найкращі та найінноваційніші творіння у світі DOOM.

Ці нагороди є спільною ініціативою членів спільноти BOOMERS DIMENSION на чолі з HAKROS INTERACTIVE, старшим розробником програмного забезпечення з 2006 року. Він є творцем Hakros Doom Launcher (універсального інструменту для запуску та встановлення контенту для ігор на двигуні DOOM, BLOOD тощо) та кількох інших інструментів.

Система заходу побудована на простому принципі: будь-хто може номінувати будь-який проєкт, в тому числі й свій власний. Процес голосування відбувається з 1 січня по 30 листопада чинного року. До номінації приймаються проєкти, презентовані в період з 1 грудня попереднього року до 30 листопада поточного року. Роботи, які перебувають в активній розробці або оновленні, також можуть бути номіновані, якщо вони перебувають на придатній для використання стадії. Однак якщо вони будуть нагороджені, то більше не можуть бути допущені до подальшого розгляду.

З 1  по12-14 грудня результати будуть ретельно розглянуті, а оголошення переможців відбудеться 15 грудня (з винятками за необхідності). Результати будуть опубліковані на офіційному веб-сайті, щоби зберегти їх у вигляді архіву на майбутнє.

Тож приєднуйтесь до DOOM AWARDS, щоб відсвяткувати 30-річчя DOOM та дізнатись більше про видатні таланти спільноти. Зручно слідкувати за оновленнями події можна в Twitter та на Discrod-сервері Boomer Dimension.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Відомі ігрові компанії креативно привітали Bethesda з релізом Starfield

старфілд хало

Творці GTA V не хочуть, щоб ви говорили мікрофоном з NPC як з Chat-GPT

gta 5

Класичні Doom тепер доступні українською!

Doom

Bethesda розширила перевидання класичного DOOM новою масштабною кампанією

Doom Base Ganymede

Страшні вікові рейтинги і у що грати дітям (Nikattica)

5864e0c7 4683 4d57 8d8d 2a836064351f

Майже найгірша гра в історії від Джона Ромеро. Огляд Daikatana (RendarosUA)

daikatana

Ґеральт, Думґай і прощання з Windows 7 — що приніс новий сезон Fortnite?

2022 12 04 13.25.27

Спільнота працює над українською локалізацією найглобальнішої модифікації до Fallout 4

Fallout 4

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: